اخبار

فردا منتشر می شود: کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد

بسپار به نقل از ایرنا می نویسد، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال 94 خبر داد.

حسین توکلی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده فهرست اسامی تعداد 159 هزار و 645 نفر پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال 1394 در روز دوشنبه 9 شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
وی گفت: برای داوطلبان واجد شرایط گزینش این آزمون کارنامه ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه دوم و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریک از کدرشته های محل انتخابی در سهیمه مربوط تنظیم شده است.
توکلی افزود: کارنامه داوطلبان واجد شرایط آزمون کارشناسی ارشد سال 94 از فردا پنجشنبه 12 شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
وی یادآور شد: با توجه به بررسی های انجام شده از صحت نتایج آزمون کارشناسی ارشد اطمینان حاصل شده است اما در هر صورت داوطلبان پس از دریافت کارنامه می توانند در صورت هر گونه سوالی از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان تا 9 مهرماه اقدام کنند.

** ثبت نام 36 هزار و 818 داوطلب شرکت در رشته مهندسی فناوری
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش از ثبت نام تعداد 36 هزار و 818 نفر تا ساعت 8 امروز برای شرکت در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) دانشگاه جامع علمی- کاربردی خبر داد.
توکلی گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزشی مهارتی مهرماه 1394 دانشگاه جامع علمی-کاربردی از روز شنبه هفتم شهریور ماه 94 از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و تا روز شنبه 14 شهریورماه 94 ادامه خواهد داشت.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت نام از بعدازظهر روز شنبه گذشته ، بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده است.
توکلی اظهارداشت: داوطلبان به شرکت در این دوره ، ضرورت دارد به سایت یادشده مراجعه و پس از دریافت اطلاعیه منتشره و همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام و مطالعه دقیق آن، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام حداکثر تا روز شنبه 14 شهریورماه اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا