اخبار

فرصت کمتر از 24 ساعت برای حضور نمایندگان رسانه ها در جلسه هم اندیشی با ایران پلاست!

بسپار می نویسد، روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارسال نامه ای به تاریخ اول شهریور ماه، از نمایندگان برخی از رسانه های تخصصی دعوت کرد تا برای حضور در جلسه هم اندیشی در روز دوم شهریور ماه ساعت 10 صبح در محل شرکت ملی صنایع پتروشیمی حضور یابند.
متاسفانه پیش تر نیز مدیران برگزاری نمایشگاه دوره دهم با ممانعت از حضور خبرنگاران رسانه های تخصصی در جلسات مشترک با تشکل ها و دست درکاران صنعت پلیمر از عدم تمایل خود برای ایجاد فضای اعتماد خبر داده بودند.
در این مدت البته رسانه ها از تلاش خود برای همداستانی با صاحبان صنعت و نیز برگزارکنندگان نمایشگاه که رویدادی موثر در صنعت پلاستیک کشور است فروگذار نکردند.
این بار نیز از رسانه های تخصصی تنها کمتر از 24 ساعت پیش از برگزاری نشست دعوت به عمل آمده است و اصولا نیازی دیده نشده تا زمان کافی برای مدیران مسوول و سردبیران (عناوینی که به طور مشخص برای حضور در این جلسه فراخوانده شده اند) به منظور آمادگی و هماهنگی حضور در این نشست در نظر گرفته شود.
سردبیر ماهنامه بسپار با ارسال نامه ای به سرپرست محترم روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، به دلیل همزمانی قبلی با جلسه ای دیگر که مدت ها پیش برنامه ریزی شده بود، از حضور در جلسه عذرخواهی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا