اخبار

فصل تغییرات در تشکل های صنعت پلاستیک: این بار مجمع عمومی شرکت تعاونی صنایع پلاستیک

بسپار می نویسد، مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم) شرکت تعاونی صنایع پلاستیک استان (تولیدکنندگان استان تهران)، چهارشنبه 21 تیر 1396 برگزار می شود.

بر اساس متن این فراخوان در صورتی که حضور عضوی در مجمع عمومی میسر نباشد می تواند نماینده تام الاختیاری از بین اعضای تعاونی یا خارج از آنان برای حضور در مجمع و اعمال رای تعیین نماید. تعداد آرای وکالتی هر عضو حداکثر سه رای و هر شخص غیر عضو تنها یک رای خواهد بود بدین منظور عضو متقاضی اعطای نمایندگی به همراه نماینده خود در محل شرکت ظرف مهلت یک هفته از تاریخ انتشار آگهی حاضر تا پس از احراز هویت طرفین و عضویت متقاضی و اهلیت نماینده وکالتنامه را تایید و ورقه ورود به مجمع را برای نماینده صادر نماید برگه های نمایندگی با امضای هیئت مدیره و بازرس معتبر خواهد بود.

مصوبات مجمع عمومی در صورت رسمیت یافتن و عدم مغایرت با ضوابط قانونی برای کلیه اعضاء اعم از حاضر و غایب نافذ و معتبر خواهد بود. همچنین برای کلیه حاضرین در جلسه مجمع همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی جهت اداره ثبت شرکتها الزامی می باشد.

دستور جلسه این مجمع عبارت است از:

1- استماع گزارش هیئت مدیره، بازرس قانونی و حسابرس رسمی

2- بررسی و تصویب صورتهای مالی و حساب سود و زیان سال 1395

3- اتخاذ تصمیم در خصوص بودجه سال جاری

4- ارائه گزارش تغییرات اعضاء و سرمایه

5- تعیین و انتخاب حسابرسی رسمی

6- انتخاب بازرسان قانونی

 

لازم به ذکر است این مجمع ساعت 18 روز چهارشنبه مورخ 21 تیر 1396 در محل تالار سپیده واقع در خیابان دکتر شریعتی، بعد از پل سیدخندان، نبش خیایان خواجه عبدالله انصاری تشکیل می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا