اخبار

فناوری FASTRACK به افزایش بازتاب نور در رنگ های ترافیکی کمک می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  فناوری FASTRACK از Dow Chemical Company به ایجاد رنگ های ترافیک با بازتاب بالای نور کمک می کند. بخش عمده ای از بزرگراه Yeongdong که در مسیر بازی های المپیک زمستانی PyeongChang 2018 قرار دارد توسط رنگ های ترافیک ساخته شده با رزین FASTRACK خط کشی شده است. 

فناوری FASTRACK گوی های شیشه ای را به خوبی نگه می دارد و بازتاب نور در آن نسبت به رنگ های ترافیک پایه حلال بیشتر است. این فناوری به صنایع کمک می کند تا از رنگ های ترافیم پایه حلال به سمت رنگ های ترافیک پایه آب حرکت کنند. 

فناوری FASTRACK ترکیبی از یک اکریلیک با دوام و فناوری پتنت شده Quick-Set می باشد. استفاده از این رزین به سریع خشک شدن رنگ های ترافیک پایه آب حتی در شرایط آب و هوایی نامساعد کمک می کند. استفاده از این رزین دید رانندگان را در شب بهبود می دهد. استفاده از رزین های FASTRACK در رنگ های پایه آب میزان ترکیبات آلی فرار (VOC) را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. میزان حلال در فرمولاسیون های بر پایه این فناوری ۸ تا ۱۰ درصد کمتر از رنگ های ترافیک متداول است. استفاده از این فناوری میزان تولید دی اکسید کربن را نسبت به رنگ های ترافیک متداول تا ۶۰ درصد کاهش می دهد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا