اخبار

فوژان راهبران برگزار کرد: رویکرد های جدید دولت آلمان برای گسترش همکاری با ایران در بخش نمایشگاهی

خبرنگار بسپار می نویسد، در سالن کوه نور، هتل پارسیان اوین عصر روز گذشته جمع کثیری از صنعت گران حوزه های مختلف به دعوت شرکت فوژان راهبران به دور هم آمدند تا در سمینار موتبرترین مراکز نمایشگاهی آلمان حضور پیدا کنند.

نیلوفر پنکار در ابتدا ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به تمام حاضرین گفت: از نوبت پیشینی که در محفل مشابه در خدمتتان بودیم بیش از دو سال میگذرد و در این مدت شاهد تغییر وتحولات نسبتا زیادی در بخش های اقتصادی و بازرگانی کشور بوده ایم . یکی از آرزو های بزرگ من برای کشور عزیزم ایران که شاید بیشتر به سبب نوع کارم باشد این است که شاهد حضور گسترده ی صنعت گران و تجار پر تلاش ایرانی در عرصه های بین المللی باشیم .
در ادامه ی این مراسم به ترتیب آقایان هلموت کنور، مدیر کل امور بین الملل نمایشگاه هانوفر،لارس های ده، مدیر کل امور بین الملل نمایشگاه کلن و خانم باربارا مابروک، مدیر پروژه نمایشگاه برلین از وسعت سایتهای نمایشگاهی و آمار بازدیدکنند کان و غرفه گزاران سخن گفتند.
در انتها مهرداد جلالی پور، مدیر کل ساز مان توسعه تجارت ایران در زمینه ی اهمیت توسعه ی اقتصادی و تجارت و اهمیت روابط تجاری دو کشور سخن گفت.
این مراسم در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه و با ضیافت شام به کار خود پایان داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا