اخبار

قدردانی از زنان کارآفرین در همایش بین المللی نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار

بسپار می نویسد، مهندس بهناز کاموسی، رییس گروه صنایع شیمی و پتروشیمی سازمان توسعه تجارت اعلام کرد، یکی ازمهمترین زمینه های حضور بانوان در عرصه توسعه پایدار کارافرینی و اشتغال دانش بنیان است که به منظورثبت حضور این خیل عطیم جامعه که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند درقالب مقاله، همایش، نمایشگاه، کتاب برتر بانوان کارافرین توسط مقام عالی وزارت، دومین نمایشگاه وهمایش بین المللی نقش افرینی زنان در توسعه پایدار در 24 تا 27 شهریور ماه 1394 در نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد.
این حرکت موجب باور حضور بانوان فعال و کارافرین در همه زمینه ها و در هر سمتی در یک شرکت موفق خواهد بود. دراین نمایشگاه حتی از بسیاری از کشورها در ابعاد بین المللی بانوانی فعال معرفی شده اند هزینه های مربوط به نمایشگاه بسیار اندک می باشد.
خانم کاموسی با حکمی از سوی سرکارخانم جلودارزاده به سمت سرگروه کالایی نفت، گاز، پتروشیمی و مواد شیمیایی این کنفرانس انتخاب و منصوب شده است. در این اطلاعیه دعوت شده است تا اگر در محل کار با هر یک از این بانوان کارافرین همکاری دارید سریعا مشخصات ایشان را از طریق ایمیل kamoosibeh@yahoo.com اطلاع رسانی فرمایید. این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی درجهت تحقق توسعه کالاهای دانش بنیان با مشارکت زنان ونیز بازاریابی محصولات در ابعاد بین المللی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا