اخبار

قوانین و مقررات جانمایی اینترنتی نمایشگاه ایران پلاست

بسپار به نقل از ستاد اجرایی نمایشگاه ایران پلاست می نویسد، قوانین و مقررات جانمایی اینترنتی نمایشگاه ایران پلاست اعلام شد

1. تاریخ آغاز جانمایی و پرداخت الكترونيكي از طریق وب سایت نمایشگاه اعلام خواهد شد و اطلاع رسانی از طریق این سایت ملاک اجرای جانمایی است. در عین حال برای بهبود اطلاع رسانی در این زمینه زمان ثبت نام از طریق ایمیل و پیامک به شرکتهائی که پس از طی مراحل لازم نسبت به عضویت در سایت اقدام نموده اند، اطلاع داده خواهد شد.

2. تخصیص و انتخاب مکان غرفه براساس اولویت زمانی صورت می گیرد. در این روند متقاضیان در یافت غرفه پس از ورود به سایت براساس گروه کالایی خود می توانند نقشه سالن یا سالنهای مربوط به خود را مشاهده و غرفه مورد نظرشان را انتخاب نمایند. پس از انتخاب غرفه و طی مراحل پرداخت وجه، غرفه به نام شرکت ثبت نام کننده، ثبت می شود. تمام این روند به صورت الکترونیکی انجام می شود و برگزارکننده در این خصوص هیچ دخالت و دخل و تصرفی ندارد.

3. با توجه به اینکه در هنگام جانمايي اینترنتی امکان انتخاب یک غرفه توسط چند متقاضی بصورت همزمان وجود دارد، تخصیص غرفه توسط سایت بصورت خودکار برای متقاضی ای که سریعتر درخواست داده باشد صورت خواهد گرفت. اما لازم است متقاضیان در بازه زمانی که در هنگام ثبت نام در سایت اعلام می شود نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام نمایید و در پایان با مراجعه مجدد به نقشه سالن مربوطه از رزرو غرفه منتخب خود اطمینان حاصل نماید.

4. دریافت کدکاربری و گذرواژه از ستاد برگزاری لزوما” به معنای امکان واگذاری غرفه به متقاضیان نیست. تخصیص غرفه صرفا درصورت مراجعه به بخش جانمایی سایت نمایشگاه ایران پلاست، انتخاب غرفه، پرداخت هزينه و انجام مراحل ثبت نام اینترنتی تا انتها صورت می پذیرد. در صورت مراجعه متقاضی به سایت جانمائی پس از تکمیل ظرفیت سالن‌های تحت پوشش، برگزار کننده هیچگونه تعهدی جهت تخصیص غرفه به متقاضی نخواهد داشت. با این وجود برگزار کننده تمام تلاش خود را خواهد کرد حداکثر متقاضیان بتوانند در نمایشگاه حضور یابند.

5. متقاضیان مشارکت توجه داشته باشند جای ستون‌ها در نقشه سالن‌ها تقریبی است و محل دقیق ستون ها هنگام خط‌‌کشیِ سالن‌ها مشخص می شود.

6. براساس برنامه ریزی انجام شده متقاضیان باید با توجه به زمینه فعالیت و گروه کالائی خود در سالن‌هائی که برای همان گروه کالائی مشخص شده و براساس سقف متراژ مشخص شده غرفه خود را انتخاب و جانمایی کنند. (مگر در شرائط استثنائی و با هماهنگی قبلی با مشاور اجرايي) در غیر اینصورت برگزار کننده مجاز است رزرو شرکت متقاضی را لغو کند .

7. تأیید نهائی محل غرفه ها بر عهده برگزارکننده است. بنابراین در صورتی که پس از انتخاب غرفه توسط متقاضی، ضوابط مربوط از قبیل گروه کالایی، وزن و حجم ماشین آلات، رعایت سقف متراژ تعیین شده، ضوابط ارزي و ريالي غرفه و تكميل مدارك و … رعایت نشده باشد برگزار کننده می تواند نسبت به تغییر غرفه متقاضی و اصلاح وضع استقرار وی یا حذف غرفه اقدام نماید.

8. ستاد برگزاری از ثبت نام و واگذاری غرفه به متقاضیانی که با استفاده از کدکاربری و گذرواژه متقاضیان دیگر جانمائی اینترنتی کنند، خودداری می کند. این متقاضیان به عنوان افراد متخلف امکان حضور در این نمایشگاه و نمایشگاه های آتی را از دست خواهند داد.

9. ستاد اجرایی آماده است درخواست های کتبی متقاضیانی که به هر دلیل در موعد زمانی مقرر موفق به جانمائی اینترنتی غرفه و ثبت نام در نمایشگاه نشده اند را بررسی نماید. این ستاد تلاش خواهد کرد زمینه حضور حداکثری متقاضیان در نمایشگاه را متناسب با امکانات و مقدورات فراهم نماید.

با تشكر
ستاد اجرايي
نهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا