اخبار

لوح تقدیر و تندیس زرین رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط شفق دانا

بسپار می نویسد، گروه صنعتی شفق دانا تولید کننده قالبها و قطعات پلیمری خودرو که یکی از اعضای فعال انجمن پلاستیک می باشد در اولین همایش اعطای گواهینامه حقوق مصرف کنندگان استان تهران در اسفند ماه سال 92که معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران مجری برگذاری آن است، با کسب امتیازات بالا موفق به دریافت این گواهینامه شد و لوح تقدیر و تندیس زرین فعال در حقوق مصرف کنندگان به مدیر عامل جوان این گوه صنعتی اعطا گردید.
شفق دانا که بنیانگذار آن مرحوم مهندس ایرج قاسمی بود طی سالهای اخیر روند روبه رشد خود را ادامه داد با توجه به اینکه جایگاه این واحد تولیدی با توجه به تنوع و کیفیت محصولات روز به روز ارتقا بیشتری داشته و به یک از برندهای معتبر تبدیل شده است.
با اعلام و ارائه فهرست برگزیدگان همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان از میان بیش از 180 شرکت که در زمینه های مختلف فعالیت می نمودند ، تنها 22 شرکت صلاحیت شرایط اخذ گواهینامه را داشتند و نام گروه صنعتی شفق دانا در رتبه چهارم قرار گرفته است. این بیانگر اینست که مهندس ژوبین قاسمی سکاندار جوان این گروه میراث پدر را به خوبی پاسداری و در مسیر رو به پیشرفت هدایت کرده است .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا