اخبار

مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان رزین برگزار شد

خبرنگار بسپار می نویسد،سالن دیپلمات رستوران اسفندیار عصر دیروز (10 آذر 92) میزبان مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان رزین بود.
هرمز درودی، دبیر این انجمن با عرض خیرمقدم به حاضرین مجری گری مراسم را به عهده گرفت و از برنامه ها و روند برگزاری مجمع سخن گفت.
طبق دستور جلسه برای انتخاب بازرس اصلی و علی البدل، هیت رییسه ای به انتخاب حاضرین تشکیل شد و هاشمیان، کرد زاده، موسوی، رامش و زمانی به عنوان ناظر از اعضای آن بودند.
بعد از تعیین هیت رییسه نام کاندیدهای بازرس برای رای گیری بر روی تابلو درج شد و خانم بی باک در ابتدا با توزیع و سپس با جمع آوری، برگه های رای را برای شمارش به هیت رییسه سپرد که از 32 آرای ماخوذه، مهدی محرابی به عنوان بازرس اصلی و محسن بصیری به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
شرح آرای اخذ شده:
1- مهدی محرابی با 9 رای (مجددا بازرس اصلی)
2- محسن بصیری با 8 رای (مجددا بازرس علی البدل)
3- عدالت 7 رای
4- مجید بیگدلی 6 رای
5- ممتنع: 2 رای
بعد از اتمام تعیین بازرس، محرابی که در این دوره نیز مجددا بازرس انجمن شد، گزارشی از وضعیت مالی ارایه داد و گفت: در حال حاضر تعداد کل اعضا 49 نفر میباشد، درآمد سال 91 انجمن دویست و شصت میلیون و پانصد هزار ریال بوده که از این میزان، صدو دوازده میلیون و ششصدو نود هزار ریال هزینه ی حقوق و مزایای کارمندان دفتر، پنجاه و پنج میلیون ریال هزینه ی اجاره ی دفتر، هجده میلیون و صدوسی هزار ریال هزینه ی اداری و مالی، چهارده میلیون و هشتادو چهار هزار ریال هزینه حق بیمه پرسنل، نه میلیون و ششصدو پنجاه هزار ریال هزینه آگهی و تبلیغات و باقی هزینه های دیگر روزانه ی انجمن در مجموع کل دویست و چهل و پنج میلیون و دویست و شصت و سه هزار و صدو چهل و هفت ریال هزینه های صورت گرفته انجمن میباشد.
این گزارش مالی پس از پایان ارایه، با اکثریت آرا حاضرین به تصویب رسید.
انتهای مراسم به بحث آزاد حاضرین برای توزیع مواد اولیه اختصاص داده شد و پس از دقایقی بحث و تبادل نظر، این مراسم با ضیافت شام به پایان رسید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا