اخبار

مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی تولیدکنندگان رنگ و رزین برگزار شد

خبرنگار بسپار می نویسد، سالن گلزار در هتل لاله شاهد گردهمایی اعضای شرکت تعاونی رنگ و رزین بود.
مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی رنگ و رزین همانند سال گذشته و به خاطر تاخیر حاضرین در ورود به سالن برگزاری مجمع با تاخیری 45 دقیقه ای آغاز به کار کرد. در این جلسه که پس از ختم کلام الله و پخش سرود ملی به طور رسمی آغاز بکار کرد به ارایه گزارش های مالی سال گذشته، گزارش هیئت مدیره و گزارش بازرس پرداخته شد. پایان بخش این مراسم انتخاب بازرس بود که علی بخشایی با 88 رای و خانم پروین قدس با 33 رای به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب شدند.
گزارش های ارایه شده توسط هیئت مدیره و بازرس تعاونی با قبول اعضا روبرو شده و اعضای حاضر در جلسه در خصوص مشکلات پیش روی تعاونی به صحبت نشستند.
در این جلسه آقای سفید آبی اعلام کرد که سال گذشته مقرر شده بود هر کدام از اعضا 2 میلیون تومان به ودیعه خود اضافه کنند تا مشکل نقدینگی تعاونی رفع شود، اما از میان 250 عضو تنها 40 عضو این مبلغ را پرداخت کردند، در حالیکه بسیاری از اعضا در جلسه سال گذشته دست خود را به نشانه موافقت بالا برده بودند. امیدواریم با همکاری و تلاش مهندس تهرانی که اخیرا به سمت مدیر عامل تعاونی انتخاب شده اند مشکلات را حل کنیم که لازمه این امر همکاری بیش از پیش شما عزیزان است. کحالی نیز در این خصوص گفت شما از افزایش ودیعه خود دریغ کرده اید و در عین حال انتظار پیشرفت را دارید، باید کمک کنید تا پیشرفت حاصل شود، همه می دانیم چه مشکلاتی وجود دارد و باید از خانم چپ نویس تشکر کنیم که تا این لحظه تعاونی را سر پا نگه داشته اند، هر چند ایشان بازنشسته شده اند و تنها با سمت مشاور با تعاونی همکاری دارند. کحالی در ادامه جلسه درخواست داد تا حق عضویتی برای اعضا تعیین شود که به ودیعه اشان اضافه شود، تعاونی سرمایه چندانی از شما نمی خواهد بنابر این حق عضویتی تعیین شود تا تعاونی توانمندی لازم را برای ادامه کار و ارایه خدمات بهتر به شما را پیدا کند، همه می دانید تنها از طریق تعاونی است که می توانید مواد را با قیمت ارزانتری بدست آورید چرا که تعاونی حق دارد تنها به میزان مشخصی به سود فروش خود اضافه کند. پس از صحبت های آقای کحالی از حاضرین درخواست شد که دست خود را به نشانه موافقت بالا ببرند که اکثریت اعضا دست های خود را بالا بردند که در این زمینه خانم چپ نویس گفت ما بدین جهت از جلسه فیلمبرداری می کنیم تا آیندگان بدانند چه کسانی ما را همراهی نکرده اند، چپ نویس همچنین اعلام کرد چون تعاونی امسال زیان داشته است خبری از تقسیم سود نخواهد بود و همه می دانیم اگر تعاونی 3 سال پشت سر هم زیان دهد دیگر نمی توانیم از بانک ها اعتباری کسب کنیم.
گزارش کامل این جلسه را در شماره آتی پوشرنگ خواهید خواند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا