اخبار

مجمع عمومی شرکت تعاونی پلاستیک: شیرازیان، صدای اعتراضی که شنیده شد

بسپار می نویسد، پس از گذشت چند سال اعتماد پی در پی، عصر روز گذشته 22 تیر ماه در حسینیه ی پنج تن آل عبا یا همان کیوجی های مقیم مرکز، اعضای شرکت تعاونی صنایع پلاستیک برای روشن شدن حقایق و کسب حق و حقوق خود به تصمیمات و عملکرد های اتخاذ شده در هیات مدیره ی تعاونی یک صدا اعتراض کردند.
قبل از آغاز مجمع از فعالیت های افراد در فضاهای مجازی و نیز ارسال پیامک های پی در پی از سوی گروه های طرفدار وضع موجود و نیز دگرخواهان می شد انتظار داشت که مجمع روز آرامی را پیش رو نخواهد داشت. مجمع عمومی نوبت دوم شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران، از ابتدای آغاز با تنش هایی روبرو بود و تا پایان نیز با مجادلات سخت طرفین همراه بود. در ابتدای جلسه به دلایلی نا معلوم از ورود افراد با معرفی نامه ها و وکالت نامه های معتبر نیز جلوگیری می شد، هر چند بعدتر اصلاح شد و حتی بر سر انتخاب اعضای هیت رییسه نیز مشاجرات جدی در جریان بود.
نماینده ای از شرکت حسابرسی بهروزان حساب با ارایه گزارش حساب رسان رسمی از وضعیت مالی و شفاف شدن مسایلی که از پیش عنوان شده بود برای حاضرین، باعث شد تا هنگامی که صورت ترازنامه و سود و زیان عملکرد در سال 92 و طرح بودجه 93 از سوی محمدرضا حیدری خوانده شد، با کمترین رای موافق و بیشترین رای مخالف تصویب نشود.
در این بین جهار نفر کاندیدای بازرس بودند که زکاوتی (یکی از کاندیدها) در مواجهه با شرایط فعلی تعاونی و بیان اینکه شرایط فعلی حبابی ایجاد کرده که همگان باید منتظر انفجار این حباب باشیم، انصراف خود را از کاندیداتوری اعلام کرد و پس از شمارش آرای اخذ شده، شیرازیان با 86 رای به عنوان بازرس انتخاب شد و ملا محمد با 55 رای و امین صفوی با 6 رای در جایگاههای بعدی قرار گرفتند و شیرازیان بازرس تعاونی شد.
شیرازیان پس از انتخاب شدن به عنوان بازرس پشت تریبون رفت و از برنامه های خود برای آگاه سازی هرچه بیشتر اعضا خبر داد، او اعلام کرد که سیستم ارسال پیامک و ایمیل را به کار می گیرد تا اعضا را با مشکلات پیش آمده با خبر کند و با تشکیل مجمع های اضطراری از آنها حمایت و کمک بگیرد تا بتواند شرایط فعلی تعاونی را بهبود ببخشد.
پس از برگزاری ضیافت افطار در این مجمع مقرر شد تا میرحیدری، عرفانی، صادقی نکو، پورقاضی، ابن علی، بختیاری و چند نفر دیگر از اعضای تعاونی صنعت پلاستیک به عنوان معتمدان مجمع برای حسابرسی مالی طی 15 روز آینده در تعاونی حضور یابند و صورت های مالی که توسط هیت مدیره ارایه شده است را با بررسی بیشتر مورد ارزیابی قرار دهند.
گزارش کامل این مجمع صرفا “مردانه” lرا در شماره ی 144 (مرداد) ماهنامه ی بسپار بخوانید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا