اخبار

محقق پژوهش و فناوری در جمع 6 کارمند نمونه کشوری

بسپار به نقل از نیپنا می نویسد، محقق برتر شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در جمع شش کارمند نمونه تقدیر شده در جشنواره شهید رجایی قرار گرفت.

خانم مرضیه حمیدزاده، محقق برتر شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی تنها محققی بود که در جمع 6 کارمند نمونه کشوری از دست رئیس جمهور لوح تقدیر خود را دریافت کرد.

هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز در مراسمی ویژه از این بانوی محقق تقدیر کرد.

مهندس شعری مقدم در این مراسم با بیان اینکه حضور ایشان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی مایه مباهات و افتخار است افزود: ایشان آنقدر در سطح نفت برجسته بودند که همه رقبای خود را کنار زدند و در سطح ملی معرفی شدند و در سطح ملی هم توانستنداز میان برترین های همه دستگاه ها در بین 6 نفر برتر قرار بگیرند.

مهندس قنبری، مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری هم در این نشست با اشاره به تلاش جدی دکتر حیدرزاده در دستیابی به دانش فنی کاتالیست EDC و تجاری سازی آن گفت: با تجاری سازی این محصول علاوه بر جلوگیری از متوقف شدن روند تولید در پتروشیمی بندرامام زمینه صرفه جویی 18 یورویی در هر کیلو از ای کاتالیست فراهم شد.

قنبری با بیان اینکه مصرف سالانه این کاتالیست در پتروشیمی بندرامام 14 تن است افزود: بنابراین مصرف این کاتالیست در پتروشیمی بندرامام حدود 250 هزار یورو در سال صرفه جویی ارزی دارد.

وی به ادامه فعالیت برای ساخت این کاتالیست بر بستر سیال اشاره کرد و افزود: به زودی ساخت این کاتالیست نیز به اتمام می رسد.

دکتر مرضیه حمیدزاده هم در این نشست با اشاره به توانمندی محققان ایرانی در توسعه دانش فنی افزود: متاسفانه واحدهای تجاری در کشور بعد از اینکه کاملا در تامین کاتالیست یا سایر نیازهای دانش بنیان خود به بن بست خوردند سراغ محققان داخلی می آیند در صورتی که اگر قبل از این به محققان ایرانی مراجعه شود هم زودتر به نتیجه می رسیم و هم متناسب با خواست دقیق مشتری می توانیم دانش را توسعه دهیم.

در پایان این مراسم لوح تقدیر مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به این محقق برجسته کشور اهدا شد.

متن این لوح تقدیر به این شرح است:

سرکار خانم دکتر مرضیه حمیدزاده

انتخاب شایسته شما را به عنوان کارمند نمونه در سطح ملی تبریک می گویم. بسیار خوشحالم که این انتخاب ارزنده از میان مجموعه تلاشگران و دانش پژوهان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی که وظیفه توسعه و خلق دانش در صنعت ارزش آفرین پتروشیمی را بر عهده دارند انجام شده است.

حضور افرادی فرهیخته چون جنابعالی در این شرکت و این صنعت مایه مباهات است. امیدوارم همواره سربلند و در راه خدمت گذاری به کشور عزیزمان ایران، موفق باشید.

از خداوند منان برای شما سلامتی و بهروزی مسئلت دارم.

عباس شعری مقدم

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا