اخبار

مدیر روابط عمومی شرکت رنگ الوان خبر داد: لاک مخصوص سنگ الوان به بازار آمد

بسپار/ ایران پلیمر لاک مخصوص سنگ محصول جدیدی است که به تازگی توسط شرکت الوان تولید شده است.
محمد رادنیا، مدیر روابط عمومی رنگ الوان در پاسخ به خبرنگار بسپار در بیان ویژگی های این محصول گفت: “لاک مخصوص سنگ” یک محصول دکوراتیو است که باعث براقیت سطوح می شود. این محصول الوان دارای ﭼﺴﺒﻨﺪﮔﯽ ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻪ ﺳﻄﻮح ﺳﻨﮕﯽ و ساختمانی است که ﺣﻔﻆ ﺑﺮاﻗﯿﺖ در ﺑﺮاﺑﺮ ﻧﻮر ﻣﺎوراﺑﻨﻔﺶ ﺧﻮرﺷﯿﺪ و ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ در ﺑﺮاﺑﺮ ﺷﺴﺘﺸﻮ و ﺳﺎﯾﺶ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪه اﺳﺖ ﺑﻪ ﻃﻮر وﺳﯿﻌﯽ در ﺻﻨﻌﺖ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﺑﮑﺎر رود.
این لاک علاوه بر ایجاد براقیت در سطوح مورد استفاده، نقش حفاظتی نیز در برابر عوامل جوی برای این سطوح ایفا می کند، مقاومت جوی مناسب و عدم زرد گرایی، خاصیت مقاوت دربرابر اشعه UV، حفظ براقیت و چسبدگی عالی از دیگر ویژگی های این محصول است.
وی درباره محصولات مشابه که دربازار بدون نام و نشان مشخصی عرضه می شوند گفت: در حال حاضر بخشی از این محصولات مشابه به شکل زیرپله‌ای تولید می‌شود که البته فاقد استانداردهای لازم است و استفاده از آنها به دلیل کیفیت بسیار پایین به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. این محصولات پس از مدتی خاصیت و براقیت خود را از دست می‌دهد. اما لاک مخصوص سنگ تولید شده توسط الوان مانند تمام محصولات این شرکت در آزمایشگاه مجهز الوان مورد بررسی کامل و دقیق قرار گرفته و پس از تایید کیفیت، تولید و به بازار عرضه شده است. 
رادنیا در پاسخ به این که این لاک بر روی چه سطوحی کاربرد دارد گفت: این محصول علاوه بر سنگ و بتن قابلیت اعمال بر روی چوب و آهن چه در داخل و چه در خارج ساختمان را دارد و به هیچ عنوان با گذشت زمان و قرار گرفتن در برابر عوامل جوی از جمله نور خورشید خاصیت خود را از دست نمیدهد. 
مدیر روابط عمومی الوان درباره نحوه اعمال این لاک بر روی سطوح گفت: این محصول با استفاده از قلم مو، غلتک، دستگاههای پاشش با هوا ( اسپری ) و بدون هوا ( ایرلس اسپری ) بر روی سطح قابل اجرا است. زمان خشک شدن سطحی ۳۰ دقیقه و حداکثر یک ساعت و زمان خشک شدن عمقی حداکثر سه ساعت است. 
وی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت الوان برنامه ای برای تولید محصولات جدید و خاص دارد تصریح کرد: واحد تحقیق و توسعه شرکت الوان بیش از دو دهه است که مجوز تحقیق و توسعه خود را از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب کرده است و در حال حاضر این واحد فعال الوان پرو‍ژه تولید چندین محصول جدید را در دست اجرا دارد. لذا بنابر شرایط بازار این محصولات پس از تولید به تدریج توزیع خواهد شد که در این صورت ما اطلاع رسانی های لازم را از طریق وب سایت و کانال الوان و نیز تعامل با رسانه های خوبی همچون بسپار انجام خواهیم داد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا