اخبار

مدیرعامل جدید مجتمع پتروشیمی بندرامام معرفی شد/ امیری رفت نشان زاده آمد

بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، جلسه معارفه حسن نشان زاده مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.

سه شنبه 22ام اسفند ماه، طی مراسمی با حضور اشرف زاده مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و دیگر مدیران ارشد این شرکت و همچنین با حضور مدیران ارشد شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام ،حسن نشان زاده بعنوان مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام معرفی شد.
در آغاز مراسم اشرف زاده مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تجلیل از مدیریت و دستاورد های رضا امیری مدیرعامل پیشین پتروشیمی بندرامام اظهار داشت: پتروشیمی بندرامام همواره بعنوان یکی از بزرگترین مجتمع های صنعتی کشور می باشد که سیستم های بروز مدیریتی را بخوبی در خود پیاده سازی می کند و امیدوارم مدیریت جدید بتواند در راستای نوسازی مدیریت در بخش های مختلف موفق باشد و گام های تاثیر گذاری را بردارد.
طی این مراسم نشان زاده ضمن تبریک پیشاپیش بمناسبت فرارسیدن نوروز باستانی اظهار داشت: پتروشیمی بندرامام بعنوان یک سازمان برنامه محور است و می بایست در راستای اهداف و چشم انداز از پیش مشخص شده حرکت کنیم همچنین مهم ترین شاخص پتروشیمی بندرامام منابع سرشار انسانی است که با وجود این نیروهای کاردان و متخصص می توان پیشرفت های چشم گیری را حاصل کرد.
در پایان مدیر عامل جدید بندر امام ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس امیری مدیرعامل پیشین این پتروشیمی یادآور شد: نقش بی بدیل ایشان از شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام هیچ گاه فراموش نمی شود و همه از الگوهای مدیریتی ایشان کمال استفاده را خواهیم کرد.
شایان ذکر است نشان زاده پیش از این مدیرعامل شرکت بسپاران بندرامام و مدیر تولید پتروشیمی بندرامام بوده است.

 منبع: روابط عمومی پتروشیمی بندر امام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا