اخبار

مراسم معارفه دکتر نکومنش و تودیع دکتر یوسفی امروز برگزار شد

خبرنگار بسپار می نویسد، صبح امروز ریاست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران طی مراسمی با حضور مسوولین دولتی، اساتید و فعالین این حوزه، رسما به دکتر نکومنش سپرده شد.
دکتر علی اکبر یوسفی رییس پیشین پژوهشگاه طی سخنرانی خود در ابتدای این مراسم، انتصاب دکتر نکومنش را به این سمت تبریک گفت. دکتر مهدی نکومنش نیز با عرض خیر مقدم به حاضرین و با اشاره به تحویل گرفتن این سمت در حالی که دارای نظامی مدون و سابقه دار است، گفت: پژوهشگاه در یک شکل کاملا فعال و دارای عناوین برتر در سالهای گذشته میباشد که این امر برگرفته از وجود همکاران فرهیخته و کادر علمی آن می باشد. در حال حاضر باید بدنبال ارتقای جایگاه پژوهشگاه به عنوان یک پژوهشگاه ملی باشیم، برخی پژوهشگاه ها برای نیاز جامعه تاسیس شده اند و از جایگاه خوب ملی برخوردارند و از حمایت های سازمانی نیز بهره میگیرند. پژوهشگاه پلیمر برای نیاز صنعتی تاسیس شده و در دهه های گذشته اثبات کرده است که توانمندی های بالایی دارد. الان وقت آن است که با کمک دوستان داخل پژوهشگاه و عزیزانی که در وزارتخانه و سایر نهاد های دولتی فعال هستند به تبیین جایگاه ملی پژوهشگاه بیاندیشیم و انشاالله بتوانیم همه ی نیرو های فعالی که وجود دارند را در جهت این مطلب سازماندهی کنیم.
بعد از پایان سخنرانی دکتر نکومنش، دکتر احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آخرین سخنران این مراسم بود.
در پایان احکام امضا شده ای از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری توسط مجری مراسم خوانده شد و سپس لوح سپاسی از جانب دکتر احمدی و هدیه ای به رسم یادبود از سوی پژوهشگاه به دکتر یوسفی اهدا گردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا