اخبار

مرد صنعت، قائم‌‌مقام وزیر صنعت شد

بسپار  به نقل از فارس می نویسد، رئیس سابق کمیسیون صنایع و معادن مجلس و نماینده مردم تبریز،‌ آذرشهر و اسکو به عنوان قائم‌مقام وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت منصوب شد.

ضا رحمانی با تأیید این خبر ‌اظهار کرد: امیدوارم در این کسوت نیز خدمت‌رسان صادقی برای مردم باشم.

وی افزود: در سالی که رهبر معظم انقلاب اقدام و عمل را برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی انتخاب کردند و از طرفی نیز سیاست دولت بر خروج از رکود و رونق تولید است کار سختی در پیش داریم.

قائم‌مقاوم وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت ابراز امیدواری کرد؛ با همدلی تجار، تولیدکنندگان و فعالان حوزه معدن بتوانیم اقدامات مفید، موثر و سریعی برای خروج از رکود و ارتقای بخش تولید، تجارت و معدن به انجام برسانیم.

رضا رحمانی که به مدت چهار سال رئیس کمیسیون صنایع و معادن بوده است، در انتخابات اخیر مجلس شرکت نکرد تا به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی در بخش صنعت،‌ معدن و تجارت کشور به کار گرفته شود.

اقدامات موثر وی در دوران نمایندگی برای حوزه انتخابیه و تصمیمات کارساز و تلاش مجدانه‌اش برای ارتقای وضعیت تولید در ریاست کمیسیون صنایع و معادن مجلس باعث شده بود تا تاثیرگذاری بالایی در این حوزه داشته باشد.

تلاش‌های رحمانی برای اشتغال‌زایی و رونق چرخ تولید و تاثیرگذاری وی در این حوزه سبب شده بود تا القاب مختلفی چون مرد صنعت،‌ مرد اشتغال و … به او نسبت داده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا