اخبار

مرضیه شاهدایی: مشارکت قابل قبول اروپایی ها و مشارکت حداکثری صنایع تکمیلی پتروشیمی در ایران پلاست یازدهم

بسپار می نویسد، معاون وزیر نفت با بیان اینکه پیش بینی می شود در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست با مشارکت بالایی از سوی فعالان صنایع تکمیلی پتروشیمی، پلیمر و پلاستیک جهان نسبت به دوره گذشته روبرو شویم، تفاوت های برگزاری نمایشگاه یازدهم ایران پلاست نسبت به دوره‌های قبلی را تشریح کرد.

مهندس مرضیه شاهدایی در گفتگو با ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست گفت: تمام تلاش شرکت ملی صنایع پتروشیمی این بوده که سطح نمایشگاه ایران پلاست را سال به سال ارتقاء دهد تا ایران پلاست به مرکز همگرایی و هماهنگی بیشتر در صنایع تکمیلی پتروشیمی و پلاستیک کشور تبدیل شود.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر اینکه پیش بینی می‌شود در یازدهمین دوره برگزاری نمایشگاه ایران پلاست با مشارکت قابل قبولی و بسیار بالایی از سوی مشارکت کنندگان معتبر بین‌المللی به ویژه از کشورهای اروپایی و داخلی روبرو شویم، اظهار داشت: به نظر می‌رسد نمایشگاه امسال از تمام سالهای قبل از نظر وسعت و تعداد شرکت کننده‌ها دارای بالاترین آمار از نظر کمی باشد.


این مقام مسئول همچنین با تاکید بر اینکه برای برگزاری نمایشگاه یازدهم ایران پلاست علاوه بر توجه به منظور مشارکت حداکثری فعالان صنایع تکمیلی پتروشیمی در داخل و خارج کشور، بعد کیفی برگزاری این گردهمایی هم به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفته است، بیان کرد: بر این اساس قرار است در حاشیه برگزاری نمایشگاه یازدهم ایران پلاست، سمینارها، کنفرانس‌ها و همایش‌های تخصصی، علمی و پژوهشی با اولویت صنایع تکمیلی پتروشیمی و پلاستیک برگزار شود که قطعا برگزاری این همایش‌ها می‌تواند سطح علمی و پژوهشی نمایشگاه را افزایش دهد.


شاهدایی، ادامه داد: در بخش دانش فنی، تجارت محصول و یا تجهیزات که برای اولین بار در نمایشگاه یازدهم ایران پلاست فعال می‌شود و امیدواریم با تجریه برگزاری همایش IPF هرچه باشکوه تر این بخش نمایشگاه ایران پلاست را برگزار کنیم و با بازخوردی که از آن می گیریم قطعا برای سال آینده نمایشگاه بسیار پربارتر خواهد بود.


یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست 2 تا 5 مهرماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: نیپنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا