اخبار

مسابقات ملی دانشجویی عکاسی از پدیده های پلیمر و رنگ برگزار می‌شود

بسپار می نویسد، مسابقه ملی دانشجویی عکاسی از پدیده‌های پلیمر و رنگ، تابستان امسال برای نخستین بار در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، فاطمه چرختاب بسیم، دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات ملی عکاسی از پدیده های پلیمری و رنگی گفت: شرکت در این مسابقات که به همت انجمن علمی- دانشجویی دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود برای دانشجویان دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی بدون محدودیت در رشته تحصیلی و در قالب تیم‌های دو نفره امکان پذیر است.
دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات ملی عکاسی از پدیده‌های پلیمری و رنگی گفت: علاوه بر جلوه‌های بصری و زیباشناختی عکس‌های ارسال شده، موارد و نکات علمی مربوط به عکس ارسال شده و میزان خلاقیت به کار رفته در تصاویر، مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌گیرد.
وی گفت: ارزیابی و داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه‌ این مسابقات، تحت نظارت اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در اولین دوره مسابقات ملی عکاسی از پدیده‌های پلیمری و رنگی باید آثار خود را تا پایان خرداد ماه 94 به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند. شرکت کنندگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://www.pcsp.ir مراجعه کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا