اخبار

مصاحبه پیوندی با بلومبرگ

بسپار به نقل از دنیای اقتصاد می نویسد، محمد حسن پیوندی در مصاحبه ای با بلومبرگ از رشد ۳ تا ۴ درصدی تولید و صادرات محصولات پتروشیمی خبر داد

معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از رشد ٣ تا ۴ درصدی تولید و صادرات محصولات پتروشیمی ایران در ۳ تا ۴ ماه گذشته خبر داد.
به گزارش بلومبرگ، محمد حسن پیوندی، معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفت: با آنکه به‌ موجب توافق‌نامه موقت ژنو قرار است محدودیت‌های مربوط به فروش محصولات پتروشیمی در جریان گفت‌وگوهای ایران با قدرت‌های جهانی به حال تعلیق درآید؛ هنوز تحریم‌های غرب مانع از صادرات محصولات پتروشیمی ایران است.به گزارش «ایسنا» وی افزود: انتقال پول و درآمد حاصل از فروش محصولات پتروشیمی و پوشش بیمه‌ای صادرات، بزرگ‌ترین مانع برای تولیدکنندگان محصولات پتروشیمی ایران است. پیوندی با بیان اینکه مشکلات و موانعی برای صادرات محصولات پتروشیمی وجود دارد اما این موانع مربوط به پوشش بیمه‌ای است، اعلام کرد: صادرات محصولات پتروشیمی ایران بهتر شده است و در ۳ تا ۴ ماه گذشته رشد ٣ تا ۴ درصدی را در تولید و صادرات این محصولات داشته‌ایم. وی گفت: در پی مدیریت صنعتی و شرایط اقتصادی بهتر و تورم کمتر، تولید محصولات پتروشیمی ایران و صادرات آن در سال شمسی منتهی به ماه مارس سال ٢٠١۴ افزایش داشته‌است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا