اخبار

معرفی نسل سوم دستگاه رانشگری قالب‌گیری دمشی

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت Kautex نسل سوم سری KCC دستگاه‌های اکسترودر قالب‌گیری دمشی خود را در نمایشگاه CHINAPLAS در معرض عموم قرار داده است.

علاوه بر طراحی بخش‌های فنی جدید، طراحی ظاهری دستگاه نیز تغییر یافته است. بدیت ترتیب، با ابعاد جدید طراحی شده، دستگاه فضای کمتری از زمین را در بخش تولید اشغال خواهد نمود. این امر به سرویس ساده‌تر دستگاه قالب‌گیری دمشی منجر خواهد شد. علاوه بر این، اعمال تغییرات در خط تولید با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. در طراحی جدید، قالب‌های بخش‌های کناری قابل تعویض بوده و محصولات از انتهای دستگاه خارج می‌گردند. استفاده از قطعات استاندارد در تولید این دستگاه هزینه نهایی تولید و زمان تحویل آن را کاهش داده است.

این دستگاه برای تولید تمامی محصولات مصرفی، بسته‌بندی‌های صنعتی و تولید قطعات خودرو پیشنهاد شده است. این گستردگی در کاربرد یکی از دلایل استفاده از سری KCC در سالیان متمادی عنوان شده است.

علاوه بر سری KCC، این شرکت سری جدید KSB دستگاه‌ قالب‌گیری دمشی-مکشی را نیز ارائه کرده است. این سری جدید بطور اختصاصی برای تولید قطعات سه‌بعدی با تولید ضایعات بسیار کم طراحی شده است. با بهره‌گیری از دستگاه کنترلر Kautex BC5 عملکرد دستگاه آسان‌تر شده است. علاوه بر این، دستگاه فوق الذکر ۵۰% فضای کمتری نسبت به نمونه‌های قبلی اشغال کرده که از هزینه‌های سرمایه‌گذاری می‌کاهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا