اخبار

معرفی در عرب پلاست: جدیدترین پیشرفت ها در تولید ورق گرماشکل دهی شده و رانشگری لوله با قطر زیاد

بسپار می نویسد، در عرب پلاست پیش رو، شرکت battenfeld-cincinnati تجهیزات رانشگری با انرژی کارا و عملکرد زیاد خود را به منظور تولید ورق گرماشکل دهی شده و رانشگری لوله با قطر زیاد در سالن 5 غرفه 5D111 به نمایش خواهد گذاشت. این تجهیزات شامل رانشگرهای تک ماردان و دوماردان، تجهیزات پایین جریان و شکل دهی برای انواع پلاستیک ها و کاربردهای مختلف نظیر لوله، پروفیل، ورق، WPC (کامپوزیت چوب پلاستیک)، ورق گرماشکل دهی و دانه سازی است.
هم رانشگری پروفیل و لوله چندلایه از کاربردهای خاصی است که شرکت برای کاربردهای مختلف نظیر شکل دهی خاص لوله چند لایه PO و PVC و محدوده گسترده انتخاب ها برای افزایش مقاومت رفتگی (طبق درخواست مشتری) پیشنهاد می¬دهد. برای رانشگری پروفیل پنجره PVC، تنظیمات کیسه حمل بار(piggy-back) را ساخته، یک هم رانشگری کم جای ویژه در جاییکه هم رانشگر در بالای رانشگر اصلی قرار داده می¬شود.

پیشتاز در رانشگری سرعت بالای UPVC
شرکت برای رانشگری لوله PVC، پیکربندی¬های دو مجرایی (twin-strand) را برای رانشگری با سرعت زیاد (در ابعاد 250-50 میلی متر) تا برونداد kg/h 1600 (روی twinEX 135) عرضه کرده است. اخیرا اولین خط دومجرایی سرعت بالا با ابعاد تا حد mm 250 به طور موفقیت آمیزی کار کرده است.

موفقیت جهانی برای تجهیزات ورق گرماشکل دهی
شرکت در 10 سال اخیر، بیش از 250 رانشگر تک ماردان سرعت بالا را برای کاربردهای بسته بندی در سرتاسر جهان نصب کرده است. بر اساس موفقیت این فناوری، شرکت اکنون رانشگر تک ماردان آدیاباتیک جدیدی ساخته است که کاهش مصرف انرژی تا 10% نسبت به سایر مدلهای قبلی را امکان پذیر می سازد و 25% انرژی کمتر از سایر رانشگرهای رایج با همان برونداد را استفاده می کند.
شرکت در سال 2014، فناوری جمع آوری غلتکی Roll Stack Multi-Touch را نصب کرده که به علت سرمایش یکنواخت و راوداری کم، میتواند 4-2 درصد در مصرف مواد صرفه جویی کند. همچنین اولین جمع آوری غلتکی از این نوع در بازار چین برای شرکت Guangdong Huasheng Plastics فراهم شده است. به علت کیفیت تولید بالا و برونداد زیاد تا حد kg/h 1400 برای ورق PP، این خط با جمع آوری غلتکی Multi-Touch و رانشگر سرعت بالا می¬تواند بجای 4 تا 6 خط تولید چینی که قبلا استفاده می شد، جایگزین شود.

پیشتاز فناوری در رانشگری لوله با قطر زیاد
همچنین شرکت battenfeld-cincinnati پیشتاز فناوری در ساخت تجهیزات رانشگری لوله با قطر زیاد و سفارشی برای هر دو لوله ی PO (تا mm 2500) و لوله PVC (تا mm 1600) است. شرکت ثبت مهمی از خطوط قرار گرفته در سراسر دنیا را نشان می دهد: تاکنون، 89 خط برای لوله PO با قطر بزرگ تر از mm 800 در تولید هستند. 9 خط از خطوط PO برای قطرهای بیش از mm 2000 طراحی شده است. با تجهیزاتی نظیر رانشگرهای تک ماردان solEX و دای های لوله VSI-T/ VSI-T+ یا KryoS، طول خط می¬تواند تا حد قابل توجهی کاهش یابد و توزیع ضخامت دیواره، عالی و صرفه جویی انرژی تا حد 30% در تولید بدست می آید.

تغییر ابعاد سریع (FDC)- تجهیزات خودکار برای تغییر ابعاد درون خط
همچنین شرکت جدیدا فناوری FDC را به خطوط رانشگری با عملکرد زیاد اضافه کرده است. این فناوری قادر می سازد که با کاهش زمان توقف در هنگام تغییر ابعاد لوله، افزایش بیشتری در تولید فراهم شود. اجزای انعطاف پذیر که تغییرات ابعاد در حین تولید را فراهم می¬کند: بجای تعویض مندرل و دای شکل دهی، شکاف مذاب قابل تنظیم استفاده می شود که می تواند برای هر قطر و ضخامت دیواره دلخواه لوله تنظیم شود.

ایده آل برای ورق گرما شکلدهی: خط هم رانشگری سرعت زیاد با جمع آوری غلتکی

عملکرد بالا، حداکثر تجدیدپذیری و خدمات عالی پس از فروش
تجدیدپذیر (Sustainable)، تمیز و قدرتمند: در نمایشگاه Arabplast 2015 که در تاریخ 10 الی 13 ژانویه در دبی برگزار می¬ شود، شرکت ENGEL با همکاری Uni-Cap و سایر شرکا، قابلیت ¬های زیاد خود را در تجهیزات خود به نمایش خواهد گذاشت. یکی از حوزه هایی که روی آن متمرکز خواهد شد، صنعت بسته بندی است. دستگاه قالب گیری تزریقی تماما برقی ENGEL e-cap درپوش¬های بطری مدل 1881 را بطور زنده در نمایشگاه تولید خواهد کرد. شرکت Uni-cap با استفاده از فناوری قالب گیری تزریقی ENGEL، این سرپوش سبک ابتکاری را به Gulf States آورده است.
تجدیدپذیری از زمانی که وارد تصمیمات سرمایه گذاری در کشورهای Arab شده است، بسیار مهم بوده و اهمیت فناوری دوستدار محیط زیستی در حال افزایش است. ماشین آلات قالب گیری تزریقی تماما برقی بطور زیادی برای تولید درپوش های بطری های آشامیدنی رایج شده است. همچنین Uni-Cap در دبی در این زمینه پیشتاز است. بزرگترین سازنده درپوش در Gulf States از سال 2009 با ماشین آلات ENGEL e-cap درپوش تولید کرده است. به علاوه بازدهی زیاد انرژی ماشین آلات بویژه در تمیزکنندگی مورد توجه است. Bassam Hajjar از Uni-Cap اظهار داشت که بطری پرکن ها انتظار دارند که محصولات کاملا بهداشتی از ما بگیرند. با ماشین آلات تماما برقی قطعا می توانیم از هر گونه آلودگی با روغن هیدرولیک جلوگیری کنیم. بنابراین استفاده از روغن هیدرولیک غیر ضروری است و همزمان ظرفیت سرمایش صرفه جویی شده و اثر بجا مانده کربن می¬ تواند بطور قابل توجهی کاهش یابد.
استفاده از درپوش یک تکه 1881 برای نوشیدنی های غیرالکلی کربن دارشده در اکثر نقاط دنیا رایج شده است، کشورهای GCC مدت طولانی مستثنا باقیمانده اند. تنها، جدیدترین فناوری فرایندکاری امکان می دهد که درپوش های یک تکه در مناطقی با حداکثر دمای بیش از C° 50 استفاده شوند. Uni-Cap اولین سازنده در منطقه خواهد بود که این نوع سرپوش را تولید می کند. آنها برنامه ریزی کردند که ظرفیت سالانه 300 میلیون درپوش را با ماشین ENGEL e-cap عرضه شده در نمایشگاه Arabplast تولید کنند. در حال حاضر Uni-Cap درمجموع 5/4 بیلیون درپوش هر ساله تولید می کند.
نیروی زیاد گیره و تزریق به داشتن زمان های سیکل بسیار کوتاه کمک می کند. دقت و پایداری فرایند، تعداد قطعات درست را حداکثر می کند. حتی با چنین مقادیر عملکرد بالایی، ENGEL e-cap صرفه جویی قابل توجهی در انرژی و آب سرمایش دارد که در نتیجه هزینه های واحد را بطور قابل توجهی کاهش می دهد. در مقایسه با ماشین آلات هیدرولیکی، 50 درصد منابع کمتر برای سرمایش نیاز دارد.
در نهایت سومین ویژگی پس از تجدیدپذیری و عملکرد، خدمات پس از فروش است. قطعات یدکی در محل به سرعت در دسترس است. ENGEL، سامانه جامعی را در سراسر دنیا ارائه می دهد که بر اساس نیازهای خاص مشتریان خود طراحی شده و همراه با بیشترین عملکرد، حداکثر بازدهی و تجدیدپذیری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا