اخبار

معرفی ماهنامه بسپار به عنوان ناشر خبرنامه و روزنامه های ایران پلاست

بسپار به نقل از سایت نمایشگاه ایران پلاست می نویسد، خبرنامه و روزنامه رسمی نهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست انحصارا توسط ماهنامه بسپار به صورت دیجیتال و چاپی کاغذی منتشر خواهد شد.
خبر نامه دیجیتال و روزنامه رسمی نهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست پل ارتباطی میان غرفه گذاران و بازدیدکنندگان (مشتریان و خریداران بالقوه و بالفعل نمایشگاه) از یک سو و از سوی دیگر پلی میان برگزارکنندگان نمایشگاه یاد شده و مشارکت کنندگان است.
خبرنامه های نمایشگاه ضمن کمک به غرفه گذاران برای معرفی ماشین آلات، محصولات و یا خدمات خود، می توانند راهنمای خوبی برای بازدیدکنندگان متخصص و مشتریان و خریداران پیش از برگزاری نمایشگاه و نیز در طول زمان برگزاری نمایشگاه هستند. . این خبر نامه دارای بخش های فارسی و انگلیسی است.
ماهنامه بسپار به عنوان ناشر انحصاری خبر نامه دیجیتال و روزنامه چاپی کاغذی نهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست انتخاب شده است.
شما می توانید به روش های زیر برای انجام مصاحبه ها، درج اخبار و اطلاعات محصولات و خدمات خود و نیز درج آگهی در نسخه های چاپی کاغذی خبرنامه و روزنامه با ناشر تماس بگیرید.
ماهنامه بسپار
تلفن های تماس: ۷۷۵۳۳۱۵۸-۷۷۵۲۳۵۵۳-۷۷۷۷۶۳۸۹۶۱-۷۷۶۰۵۹۴۹ (داخلی ۲)
دورنگار: ۷۷۶۳۲۷۵۲ (داخلی ۶)
پست الکترونیک: baspar@iranpolymer.com
وبگاه: www.iranpolymer.com
www.baspar.com
اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره تناوب انتشار این خبرنامه ها بر روی سایت رسمی نمایشگاه به نشانی www.iranplast.ir موجود است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا