اخبار

مهدی پورقاضی رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران شد

بسپار می نویسد، مهدی پورقاضی مدیر عامل نیرومند پلیمر به عنوان رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران منصوب شد.
روز گذشته 7کمیسیون مشورتی اتاق بازرگانی تهران، انتخابات هیات رئیسه را برگزار کردند.
در کمیسیون «تسهیل تجارت و توسعه صادرات»، محسن بهرامی ارض‌اقدس با اکثریت آرا به‌عنوان رئیس و علیرضا کلاهی و مرتضی لطفی به‌عنوان نواب رئیس برگزیده شدند. بنا بر تصمیم اعضا، جلسات کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات، هر دو هفته یک بار در روزهای سه‌شنبه از ساعت 15 تا 17 برگزار می‌شود.

در انتخابات کمیسیون« انرژی و محیط زیست» نیز تمامی اعضای حاضر به اتفاق آرا، منصور معظمی نماینده وزارت نفت در هیات نمایندگان اتاق تهران را به‌عنوان رئیس انتخاب کردند. همچنین حمیدرضا صالحی و مهدی شریفی نیک نفس به‌عنوان نواب رئیس انتخاب شدند. نشست‌های کمیسیون انرژی و محیط‌زیست اتاق تهران هر دو هفته یکبار دوشنبه‌ها از ساعت 8 تا 10 صبح برگزار می‌شود.

در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون «اقتصاد سلامت»، محمود نجفی‌عرب با رای اعضای کمیسیون بر کرسی ریاست نشست. همچنین ناصر ریاحی به‌عنوان نایب‌رئیس اول و حسن فروزان‌فرد به‌عنوان نایب‌رئیس دوم کمیسیون اقتصاد سلامت انتخاب شدند.کمیسیون اقتصاد سلامت با حضور اعضای خود شامل ناصر ریاحی، محمود نجفی‌عرب، پدرام سلطانی، محسن بهرامی‌ارض‌اقدس و حسن فروزان‌فرد هر دو هفته یکبار و در روزهای سه‌شنبه از ساعت 10 تا 12 تشکیل جلسه خواهد داد.

طی انتخاباتی دیگر، هیات رئیسه کمیسیون «گردشگری» نیز مشخص شدند. با رای‌گیری اعضای این کمیسیون، محسن مهرعلیزاده به‌عنوان رئیس انتخاب شد و وی از این پس، علیرضا خائف و محمد امیرزاده را به ترتیب به‌عنوان نایب‌رئیس اول و دوم این کمیسیون در کنار خود دارد. جلسات کمیسیون گردشگری اتاق تهران هر دو هفته یکبار و در روزهای یکشنبه از ساعت 8 تا 10 صبح برگزار خواهد شد.

کمیسیون «صنعت و معدن» که بیشترین اعضا را در بین کمیسیون‌های مشورتی به خود اختصاص داده،‌ مهدی پورقاضی را به عنوان رئیس کمیسیون برگزید و همچنین فاطمه دانشور و محمد زهره وندی نیز به عنوان دو نایب‌رئیس این کمیسیون انتخاب شدند.علی سنگینیان به عنوان رئیس کمیسیون« بازار پول و سرمایه» انتخاب شد. حسین سلیمی و لطف‌الله سعیدی نیز دو نایب‌رئیس این کمیسیون هستند. رئیس کمیسیون «کشاورزی، آب و صنایع غذایی» نیز کاوه زرگران و دو نایب‌رئیس آن محمدحسین شریعتمدار و مهدی معصومی‌اصفهانی است. این نشست‌ها به ریاست مسعود خوانساری، رئیس اتاق تهران برگزار شد. هم چنین مهدی جهانگیری نایب‌رئیس و ابراهیم بهادرانی دبیرکل اتاق تهران نیز در این نشست‌ها حضور داشتند. برابر آیین‌نامه اعضای هیات رئیسه اتاق تهران نمی‌توانند در انتخابات هیات رئیسه نامزد شوند.

ماهنامه بسپار این موفقیت را به آقای پورقاضی تبریک گفته و برای ایشان در این راه موفقیت را آرزومند است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا