اخبار

میزگرد کاربرد محصولات پلی استایرن در بسته بندی مواد غذایی در پتروشیمی تبریز برگزار می شود

بسپار می نویسد، شرکت پتروشیمی تبریز به منظور ارایه دستاوردهای “دوره آموزشی علمی و عملی اندازه گیری مهاجرت مونومر استایرن در ظروف پلی استایرن” به انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف که در اردیبهشت ماه برگزار شد، میزگرد تخصصی را در 17 خردادماه سال جاری برگزار می کند.
این میزگرد با عنوان “کاربرد محصولات پلی استایرن در بسته بندی مواد غذایی” همچنین با حضور مسئولان سازمان غذا و دارو، سازمان ملی استاندارد، شرکت ملی پتروشیمی و استادان دانشگاه در همین مجتمع پتروشیمی برگزار می شود.
براساس دعوتنامه ی پتروشیمی تبریز به انجمن، در حاشیه ی این میزگرد از آزمایشگاه ها و واحدهای تولیدی پتروشیمی تبریز نیز بازدید به عمل خواهد آمد.
لازم به ذکر است که چندی پیش دبیر انجمن، آقای مهندس آل آقا به دلیل عدم اطلاع رسانی شرکت پتروشیمی تبریز به انجمن و عدم حضور آنان در دوره آموزشی یاد شده که در تاریخ های 21 و 22 اردیبهشت ماه با حضور مدیران و کارشناسان آزمایشگاه های غذاو دارو، دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان غذاو دارو برگزار شد، به مسئولان این شرکت پتروشیمی به این سبب که همکاری و اتباطات تنگاتنگ انجمن و شرکت پتروشیمی تبریز جهت برگزاری سمینار و کارگاه های آموزشی در زمینه محصولات بسته بندی پلاستیکی مواد غذایی ادامه نیافته، طی مکالمه ای تلفنی اعتراض کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا