اخبار

نامه انجمن ماشین سازان به شعری مقدم

بنام خدا
معاونت محترم وزیر نفت:مدیر عامل محترم صنایع پتروشیمی ایران
جناب آقای مهندس شعری مقدم

احتراما با توجه به اینکه دهمین نمایشگاه ایران پلاست در سال 1395 که با صاحب امتیازی شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرار است برگزار شود، انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری مطالب ذیل را به استحضار میرساند:
1- همانگونه که مستحضر هستید تمام نمایشگاه های صنعت پلاستیک دنیا توسط ذینعفان این صنعت ( تولید کنندگان مواد اولیه پلیمری، تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پلیمری،قالبسازان و تولید کنندگان محصولات پلیمری) سیاستگذاری و اجرا می شود، برهمین اساس در چندین دوره برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، انجمن ماشین سازان علاوه بر نقش کلیدی در واگذاری غرفه ها برای اعضای خود ، در شورای سیاستگذاری این نمایشگاه حضور موثر داشته و حتی در دوره قبل با هماهنگی مدیریت نمایشگاه فضای سه سالن در اختیار این انجمن و اعضای آن بوده است.
2- امروزه رشد روز افزون تولیدات پلاستیک کشور باعث رشد تقاضا در مورد انواع ماشین آلات فرایند پلاستیک، رشد تقاضا در مورد انواع مواد پلیمری، انواع قالب های مختلف پلاستیک و تجهیزات جانبی مربوطه شده است، رشد روزافزون پتروشیمی های ایران در تولید انواع مواد پلیمری مزید بر علت می باشد که ایران را تبدیل به یک بازار بزرگ و جذاب برای تمام تامین کنندگان و مشریان خارجی و داخلی نموده است. به همین علت نمایشگاه ایران پلاست جایگاه ویژه ای در منطقه برای برای خود کسب کرده است. بنابراین باید فرصت پیش آمده را غنیمت بشمریم و با کمی برنامه ریزی دقیق تر با در نظر گرفتن تمام جوانب کار و کمی تدبیر، فرصت های ارزنده سرمایه گذاری و کسب و کار را از دست ندهیم و با برگزاری قدرتمند و باشکوه ایران پلاست، جایگاه ویژه ای در نمایشگاه های پلاست دنیا برای کشور عزیزمان ایران کسب نماییم.
بنابر موارد فوق تمام دست اندرکاران اعم از بخش دولتی و بخش خصوصی باید تمام توان خود را به کار بندند تا بتوانیم نمایشگاهی بین المللی، آبرومند و در شان جمهوری اسلامی ایران برگزار نماییم و این هم مسیر نخواهد شد جز با همدلی و همیاری تمام ذینفعان این صنعت و این نمایشگاه.
3- لذا در سالی که باید مصداق علمی همدلی دولت و ملت باشد از جنابعالی تقاضا داریم که برای ایجاد همدلی و هماهنگی بهتر و این اعتقاد که حتما خرد جمعی موثرتر از خرد فردی می باشد و بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند امور مردم باید به خود مردم سپرده شود و با توجه به برگزاری هر چه قوی تر و موثرتر نمایشگاه ایران پلاست، دستور فرمایید شورای سیاستگذاری نمایشگاه ایران پلاست متشکل از نمایندگان ذینفع تشکیل گردد تا هر چه سریعتر این شورا بتواند در تصمیمات و سیاستگذاری و چگونگی اجرا با مدیریت محترم نمایشگاه همکاری لازم را داشته باشد.
مسلما تصمیم مدبرانه جنابعالی در برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه ایران پلاست و حفظ اعتبار ملی در این بخش بسار موثر خواهد بود.
منتظر پاسخ مدبرانه جنابعالی هستیم.
رونوشت: مدیریت دهمین نمایشگاه ایران پلاست جناب آقای مهندس محمد مقاره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا