اخبار

ناهید هاشمی نشان سیمرغ بانوی کار آفرین را دریافت کرد

بسپار می نویسد، در پی برگزاری همایش نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار، در مراسمی از بانوان کارآفرین حوزه های مختلف تقدیر به عمل آمد. ناهید هاشمی که نامی آشنا در صنعت پلیمر کشور می باشد، نشان سیمرغ بانوی کارآفرین را دریافت کرد.

بسپار دریافت این نشان را به وی شادباش گفته و آرزومند روزهای موفق تری برای ایشان است. با توجه به حضور ایشان در سفر گفت و گوی بسپار در این خصوص به بعد موکول شده است.

ضمنا نام چند فعال دیگر در صنعت پلیمر در فهرست یکصد نفره زنان کارآفرین که در کتابی منتشر شده است، به چشم می خورد. انتخاب این 100 نفر از میان 230 نفر از بانوان کار آفرین صورت گرفته است. تبسم علیزاد منیر صاحب امتیاز ماهنامه بسپار در بخش تبلیغات و امور رسانه به عنوان بانوی کار آفرین معرفی شده است.

همچنین پرنیان مقصودی آریاسان تجارت پیشگام و نسیم پارسا از شرکت پلاستیک کار در بخش صنایع تکمیلی پتروشیمی نیز مورد تقدیر قرار گرفته اند.

خانم مهندس کاموسی در گفت و گو با خبرنگار بسپار ضمن اعلام این خبر در خصوص فاکتورهای هیات انتخاب نیز به موارد نوآوری، خلاقیت، جمعیت، سلامت، محصول، سن (عمر فعالیت) مزیت رقابتی و …اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا