اخبار

نخستین جشنواره برترین های صنعت بسته بندی با رویکرد توسعه اشتغال پایدار برگزار می شود

بسپار می نویسد، این جشنواره شامل ۱ روز همایش و مسابقه مقاله نویسی و ۴ روز نمایشگاه تخصصی روابط تجاری (مدل B2B) و ۷ روز نمایشگاه فروش مستقیم محصولات برتر از لحاظ بسته بندی (مدل B2C) از ۹ لغایت ۱۹ اسفند ماه همزمان با روز حمایت از حقوق مصرف کننده، برگزار می شود. جشنواره شامل چهار محور زیر است:
۱- همایش بزرگ با حضور مقامات کشوری و نماینده محترم سازمان جهانی بسته بندی به همراه صنعت گران برتر کشور در این حوزه به همراه کارگاه های عمومی و تخصصی بسته بندی با ارائه مدرک بین المللی.
۲- مسابقه مقاله نویسی با داوران ملی و بین المللی با امکان درج در مقالات برتر در مجلات معتبر بین المللی ( ISI) و دریافت تندیس به مقالات برتر توسط آقای نعمت زاده وزیر صنعت معدن تجارت.
۳- نمایشگاه روابط تجاری ( B2B)
۴- نمایشگاه فروش مستقیم محصولات با بسته بندی برتر (B2C)
آقای مهندس فخر، دبیر جشنواره و نماینده وازرتخانه در حوزه بسته بندی در تکمیل خبر افزود: در ترکیه و آلمان مذاکره کردیم و بالاخره امروز از آنها دعوت کردیم که به ایران بیایند. برای اولین بار نماینده سازمان جهانی بسته بندی وارد ایران می¬ شود. برای همین با برگزاری جشنواره فضایی را ایجاد کردیم که بازدید کنند. در واقع هدفمان نشان دادند توانمندی¬ها در حوزه بسته بندی و ارتباط با سازمان جهانی WPO است. برای رسید به این هدف ابزاری نیاز است که جشنواره همان ابزار می¬باشد. در گزارش جلسه شورای سیاستگذاری که با حضور نماینده تشخیص مصلحت نظام، معاون وزیر کار، معاون وزیر صنایع، مرکز پژوهش¬های مجلس و ۴۰ سازمان برگزار شد، مصوب کردیم روز صنعت بسته بندی داخل تقویم بیاید. از سال ۹۵ روز ۹ اسفند که روز حمایت از مصرف کننده است، روز صنعت بسته بندی و حمایت از مصرف کننده شود. به دنبای کارهای زیرساختی هستیم. سازمان وزارت صنایع اعلام کرده که هر کس وارد شود حمایت مالی و معنوی می شود.
علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند به سایت جشنواره به آدرس packagingfestival.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا