اخبار

نخستین نمایشگاه لوله و اتصالات پلیمری برگزار می شود

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC در مکاتبه خود با بسپار اعلام کرد: شرکت نمایشگاهی چیستا با تجربه برگزاری متعدد نمایشگاههای داخلی و خارجی و عضو انجمن برگزارکنندگان نمایشگاههای بین‌المللی ایران درنظر دارد تا “اولین نمایشگاه بین‌المللی لوله و اتصالات پلیمری، صنایع شیمیایی، تجهیزات و ماشین آلات وابسته” را از تاریخ 8 الی 11 دی ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار نماید.
این نمایشگاه با هدف فراهم نمودن بستر مناسب برای ارائه تازه های صنعت لوله و اتصالات پلیمری، صنایع شیمیایی، تجهیزات و ماشین آلات وابسته، ایجاد فضای تعامل بین فعالان داخلی و خارجی، حمایت از تولیدکنندگان، نخبگان و فعالان این صنایع در راستای تعالی اقتصادی کشور و کمک به توسعه صادرات غیر نفتی برگزار می‌شود.
با عنایت به مراتب فوق و همکاری همه جانبه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی تلفن: 10و88786609، فکس:88881159)در برگزاری نمایشگاه مذکور از شرکت های محترم دعوت می‌نماییم تا با حضور خود در ” اولین نمایشگاه بین‌المللی لوله و اتصالات پلیمری، صنایع شیمیایی، تجهیزات و ماشین آلات وابسته ” محصولات، نوآوری و دستاوردهای خود را به دیگر فعالان این صنعت عرضه نمایند. در ضمن قابل توجه است با عنایت به همزمانی این رویداد با اولین نمایشگاه آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها و همین طور نمایشگاه رنگ و رزین و پوششهای صنعتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران قطعاً حجم انبوهی از متخصصان صنعت ساختمان از این نمایشگاه پویا دیدن به عمل خواهند آورد.
از اینرو به منظور تسریع در امور و هماهنگی های لازم جهت مشارکت، اسپانسری و …با سرکار خانم شهره کمپانیان تماس حاصل فرمایید. همجنین خواهشمندیم با توجه به ظرفیت محدود نمایشگاهی در صورت تمایل حضور و متراژ مد نظر را حداکثر تا تاریخ 10/9/90 به دفتر انجمن (جناب آقای غفاری، 09122372060 ) اعلام فرمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا