اخبار

نشريه علمي ترويجي دنياي رنگ منتشر می شود

مركز برنامه ريزي و سياست گذاري پژوهشي وزارت علوم تحقيقات و فناوري با اعطاي اعتبار علمي ترويجي به نشريه مطالعات در دنياي رنگ ، مجوز انتشار آن را صادر كرد.
به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه علوم و فناوري رنگ اين فصلنامه كه با هدف ترويج شاخه هاي مرتبط با علوم و فناوري رنگ در جامعه علمي و صنعتي كشور به چاپ خواهد رسيد، انتشار مقالات علمي ترويجي را در نظر نداشته بلكه مقرر است مقالات مندرج در آن با استفاده از ساختار مروري ، در برگيرنده يافته هاي نوين ، نوآوري ها ، چالش ها و راهكارهاي مفيد در جامعه علمي و صنعت رنگ باشد. همچنين گزارشات علمي –تجاري وتازه هاي پژوهشي از ديگر عناوين اين فصلنامه خواهد بود.
دكتر شهره روحاني سردبير نشريه ،عضو هيات علمي و سرپرست گروه مواد رنگزاي آلي در اين زمينه اظهار اميدواري نمود كه اولين جلد از آن تابستان 1390 جهت استفاده علاقه مندان با محورهاي موضوعي: پوشش هاي سطح و خوردگي ، رنگ و محيط زيست، علوم و فناوري چاپ،مواد رنگزاي آلي ، رنگ و پردازش تصوير، رزين و افزودني ها، رنگدانه هاي معدني و لعاب ، فيزيك رنگ و نانو مواد در دسترس قرار گيرد. وي همچنين از كليه اساتيد و پژوهشگران جامعه علمي و صنعتي جهت ارائه مقالات و گزارش هاي علمي در اين نشريه دعوت به عمل آورد.
شايان ذكر است دريافت اطلاعات جامع تر و ارسال مقالات و پيشنهادات در اين خصوص از طريق سايت نشريه و پست الكترونيك تسهيل گرديده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا