اخبار

نمایش طیف کامل سامانه‌های بازیافت مواد پلاستیکی در نمایشگاه ChinaPlas 2016

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، در کشور چین فشار بر صنعت پلاستیک در تولید و استفاده از مواد دوست دار محیط زیست رو به افزایش است. در سال گذشته چالش‌های بسیاری برای صنعت بازیافت پلاستیک در کشور چین، بعنوان قدرت دوم اقتصادی در دنیا، بوجود آمد. از مهمترین آنها می‌توان به کاهش قیمت نفت خام اشاره کرد که منجر به کاهش قیمت مواد اولیه برای مصرف کنندگان در صنعت انجامید. با این حال، دولت چین با اعمال قوانین سخت در خصوص نحوه مدیریت ضایعات پلاستیکی سعی در کنترل شرایط نمود.

در نمایشگاه برگزار شده ۱۵۰ شرکت بازیافت پلاستیک فعال در تمامی مراحل بازیافت- شامل جمع‌آوری، تکه تکه سازی، پاک سازی، آب زدایی، خشک سازی و دانه سازی– بمنظور ارائه فناوری بازیافت حضور بهم رسانده‌اند. در همین راستا،‌ منطقه جدیدی در نمایشگاه این دوره تحت عنوان “فناوری بازیافت” به فعالان این حوزه از صنعت اختصاص داده شده است.

در این بین، شرکت EREMA با ارائه دستگاه‌ها و سامانه‌های بازیافت نوین و منحصر بفرد گامی مهم در بازار این صنعت برداشته است. این شرکت دستگاه جدید بازیافت پلاستیک خود مجهز به سامانه گاززدای سه گانه با نام تجاری INTAREME TVE را در معرض عموم قرار داده است. با اتکا بر سامانه بسیار عالی گاززدا و فیلتراسیون، این دستگاه از برتری چشمگیری نسبت به نمونه‌های مشابه خود برخوردار است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا