اخبار

نمایشگاه دایمی صنعت پلاستیک

بسپار می نویسد، ابتدای سال جاری (21 فروردین ماه) انبار شرکت تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران، محل برگزاری نمایشگاه برای اعضای این تعاونی شد، حال با گذشت چند ماه این نمایشگاه به اهداف خود نزدیک تر شده است به شکلی که تعدادی از شرکت هایی که محصول نهایی تولید می کنند در آن غرفه گذار هستند. در این میان شرکت آبتین پلاستیک که به عنوان اولین غرفه گذار شناخته شده است، طی مصاحبه ای با ابراز امیدواری نسبت به آینده این حرکت گفته است این نمایشگاه برای بزرگتر شدن و ایجاد شرایط بهتر نیاز به گذشت زمان خواهد داشت.
عبدالله نظریان در ادامه نیز بیان کرده که برجسته ترین برآیند ایجاد این نمایشگاه، شکل‌گیری یک اجتماع بزرگ و رخ دادن یک کار زیربنایی گروهی است که فقدان اینگونه اقدامات در صنعت پلاستیک همواره احساس می شد، همیشه هر چقدر تعداد فکرها بیشتر باشد موفقیت بیشتری برای آن مجموعه به دست خواهد آمد. ما متأسفانه کارهای گروهی بسیار اندکی انجام داده‌ایم و امیدوارم این مکان، به پایگاهی تبدیل شود برای اتخاذ تصمیمات جمعی و اجرای اقدامات گروهی.
او در پایان این گزارش به عنوان فردی که در این نمایشگاه حضور یافته و پیش قدم برای شکل گیری این حرکت جمعی شده است انتظارات خود را اینگونه عنوان میکند: من از تعاونی انتظار دارم با یک مدیریت مستحکم، بینش و آینده نگری کافی را در دستور کار خود قرار دهد تا بتوانیم با یاری همدیگر دامنه موفقیت های این تعاونی و صنعت پلاستیک را گسترش دهیم.
در این بین نام شرکت های دیگری که در این نمایشگاه غرفه ای را به خود اختصاص داده اند به چشم میخورد: افزون پلاست، صنایع پلاستیک آپادانا، سلمان پلاستیک، ونوس پلاستیک.
مشروح این مصاحبه را می توانید در سایت شرکت تعاونی صنایع پلاستیک بخوانید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا