اخبار

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار می شود/ بیش از 350 مشارکت کننده فناور

بسپار می نویسد، پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (Iran Lab) با حضور ۳۵۰ شرکت فناور فعال حوزه ساخت تجهیزات، مواد و ارائه خدمات آزمایشگاهی در اردیبهشت ماه برگزار می شود.

 پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با حضور بیش از ۳۵۰ شرکت فناور فعال حوزه ساخت تجهیزات، مواد و ارائه خدمات آزمایشگاهی، چهارم تا هفتم اردیبهشت ماه سال جاری، برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در ۱۳ بخش تخصصی نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون برگزار می‌شود.

همچنین برگزاری ۸ کارگاه آموزشی تخصصی طی ۴ روز و به منظور ارتقای دانش تخصصی فعالان حوزه آزمایشگاهی پیش‌بینی شده است که ثبت‌ نام این کارگاه‌های آموزشی که تا ۶ اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد.

پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران ۴ تا ۷ اردیبهشت ماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی سالن خلیج فارس از ساعت ۹ تا ۱۷ میزبان بازدیدکنندگان است.

منبع: خبرگزاری مهر

[EasyDNNnewsLink|49]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا