اخبار

هروس ابراهیمی با انتشار فیلم برگزاری مجمع انجمن ماشین سازان، نسبت به مهندسی انتخابات هشدار داد

هروس ابراهیمی مدیرعامل شرکت ماشین سازی کاجاران با انتشار یادداشتی در گروه های تلگرامی صنعت پلیمر نسبت به آخرین مجمع برگزار شده در انجمن سازندگان ماشین آلات و تجهیزات پلیمری اعتراض و آن را به نوعی مهندسی انتخابات خواند. وی در این یادداشت آورده است: 

سلام بر دوستداران صنعت پلیمر کشور. امروز انتخابات اتحادیه پلاستیک تهران است. در انتخابات اخیر انجمنهای مختلف اعم از اتحادیه ها، انجمنها و انجمن ماشین سازان می بینیم که یک جریان خاصی به صورت گروهی به دنبال به دست گرفتن تمام تشکلها می باشند. این گروه با حضور در تمام مجامع انتخاباتی حتی تشکلهای غیر مربوط به خودشان، با آوردن رأی های وکالتی، انتخابات را مهندسی و به نفع گروه خود به پایان  می رسانند.   

در مجمع اخیرانجمن ماشین سازان که به دعوت بازرس انجمن جهت عزل سه نفر از هیات مدیره تشکیل شده بود، این گروه با اینکه به هیچ وجه ماشین ساز نبودند و حتی با حضور نماینده وزارت کشور (مجوز انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری از وزارت کشور اخذ شده است) که به علت نداشتن هویت اکثر حاضرین، جلسه را هرگز به رسمیت نشمرد و مکرراً تاکید نمود که راًی وکالتی کاملاً غیر قانونی است، پس از بی حرمتی به ایشان جلسه را به اتفاق بازرس ترک نمودند و به دنبال این اتفاق اعضای واقعی ماشین ساز نیز جلسه را ترک کردند، این گروه با کمال بی تفاوتی اقدام به رای گیری واهی نمودند و از ١٠٠درصد گروه خودشان ١٠٠درصد رای نفرات بیگانه را کسب نمودند. 
جالب تر از تمام این وقایع و رای گیری واهی، عده ای نا آگاهانه در گروه های مجازی اقدام به ارسال پیام تبریک نمودند. 

فیلم مجمع انجمن ماشین سازان را دراختیارتان می گذارم و هیچ قضاوتی نمی کنم تا خودتان بررسی و آگاه شوید که اسیر مهندسی انتخابات این گروه نشوید و أفراد این گروه که همه جا هستند را بشناسید و هرگز بدون تامل و تفکر رای خود را به دیگران واگذار نکنیم.


بسپار آماده شنیدن و انتشار سایر نظرات احتمالی خواهد بود. اما آنچه به نظر می رسد این است که انتخابات سال گذشته انجمن ماشین سازان در مرجع صادرکننده مجوز به ثبت نرسیده و اساسا اعتبار آن به تغییر مجوز انجمن و اخذ آن از وزارت صنعت، معدن و تجارت موکول شده است. 


فیلم ها را در لینک زیر ببینید: 
https://t.me/joinchat/CbWoETv7tH3Cp-Mnu87n8w

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا