اخبار

هشتمین جشنواره برگزیدگان صنعت پلاستیک: شکوهی در شان صنعت پلاستیک

بسپار می نویسد، هشتمین جشنواره صنعت پلاستیک، عصر روز شانزدهم دی ماه در محل هتل المپیک تهران با حضور بیش از پانصد و پنجاه نفر از دست در کاران صنعت پلاستیک با شور و شکوه برگزار شد.
در این مراسم به ترتیب آقایان سید جواد میرحیدری رییس هیات مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک و مرتضی شهرابی دبیر جشنواره ضمن خیرمقدم به حضار گزارشی از روند برگزاری جشنواره ارایه کردند.
ابویی مهریزی، معاون برنامه ریزی وزیر صنعت، معدن و تجارت نامی آشنا برای فعالان صنایع غیرفلزی سخنران بعدی بود که علرغم کسالت در همایش حضور یافت و یک بار دیگر اعتقاد، علاقمندی و حمایت خود را به مدیران و کارآفرینان این عرصه نشان داد.
در طول برنامه سه گروه موسیقی به اجرای برنامه پرداختند که هر یک با تشویق حاضرین صحنه را ترک کردند. تقدیر از اعضای قدیمی و فعلی هیات مدیره انجمن خانم هاشمی، آقایان: غریبی، مونسان، اسدی، ساعتیان، شهرابی، میرحیدری، پورقاضی، میربلوک، صبوری و صادقی نکو بخش دیگری از این مراسم بود.
یکی از بخش های قابل تقدیر جشنواره، گرامی داشت و بزرگداشت آقای معین فر صنعتگر ۸۹ ساله صنعت پلاستیک بود.
لازم به ذکر است علاوه بر فعالین پرانبوه بخش خصوصی، ابویی مهریزی و دکتر توفیق از معاونین وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل دفتر صنایع غیرفلزی این وزارتخانه، صادقی نیارکی، دکتر اخلاقی از مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر نکومنش ریاست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی، دکتر افشار از اساتیدبنام علوم و مهندسی پلیمر، مرتضوی ریاست خانه صنعت و معدن و … در مراسم مورد اشاره حضور داشتند.
در پایان مراسم بخش اهدای جوایز جشنواره برگزار شد.
طی این مراسم نخست مدیران نمونه منتخب تقدیر نامه دریافت کردند:
ناصر امینی/ساپل
حمید تقوایی/پردیس پلاست
محسن صفایی/همارشتن
محمدتقی غیاثی/کیمیاران
هوشنگ پارسا/پلاستیک کار
محمدعلی آبادی فراهانی/آریاپلاستیک پیشگام
اردلان منصوریان/رام پلاستیک شرق
امیرمنصور شیرازیان/نایلون سپید
علی اکبر قاسمی/بارزپلاستیک
کیانوش شریفی/کیان بسپار
مرتضی هداوندی/رازین پلیمرراه ابریشم
امیدکوشکی/سپهرآمیره رازی
هوشنگ انوشیروانی/داراپلاستیک غرب

در بخش دیگر جشنواره، تندیس ویژه مدیر برتر پروژه پژوهشی به دلیل مدیریت اجرایی چندین طرح کاربردی صنعتی تعلق گرفت به آقای مهندس فرشیدفر.

سپس در بخش واحد نمونه سبز، به دلیل فرهنگ سازی در بخش تفکیک زباله از مبدا و نقش آن در بازیافت و نیز استفاده از مواد بازیافتی در محصولات تولیدی تندیس جشنواره به علی اکبرقاسمی مدیرعامل شرکت بارزپلاستیک اهدا شد.

در بخش دیگر جشنواره و در حوزه صادرات، هیات داوران جشنواره دو شرکت را محق دریافت تندیس تشخیص دادند. نخست شرکت پلاستیک کار به مدیریت هوشنگ پارسا به دلیل ارزش صادراتی و سپس شرکت کیمیاران به مدیریت محمدتقی غیاثی به دلیل رشد پایدار و برنامه ریزی در امر صادرات.

مهم ترین جایزه جشنواره که به واحد نمونه پلاستیک اهدا می شود امسال در قالب تندیس جشنواره به شرکت کیان بسپارکاران به مدیریت کیانوش شریفی اهدا شد. این شرکت به دلیل استراتژی و عملکرد فعال در ایجاد یک برند اسباب بازی و تولید محصولی با استانداردهای بین المللی محق برای دریافت تندیس شناخته شد.
اما در این بخش هیات داوران دو شرکت دیگر را شایسته تقدیر دانستند. نخست شرکت نایلون سپید به مدیریت امیرمنصور شیرازیان، به دلیل اجرای طرح های توسعه موفق و تبدیل شدن به یکی از بازیگردانان اصلی عرصه تولید فیلم های پلاستیکی و ایجاد اشتغال موثر برای بیش از ۴۵۰ نفر.
و دوم شرکت همارشتن به مدیریت محسن صفایی به دلیل فناوری های تولید به روز و آزمایشگاه مجهز.

برای دیدن عکس ها در ابعاد بزرگتر روی آنها کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا