اخبار

هشتمین کنفرانس بین المللی فیلم کشاورزی در اسپانیا برگزار می شود

بسپار می نویسد، هشتمین کنفرانس بین المللی فیلم کشاورزی (AMI) از تاریخ 29 سپتامبر تا اول اکتبر 2015 (7-9 مهر 94) در مرکز نمایشگاهی Crowne Plaza Barcelona در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می شود.

در طی 60 سال گذشته، قابلیت تولید و بازدهی محصولات کشاورزی به طور چشم گیری افزایش داشته است و فیلم های کشاورزی برای مصارف سیلاژ (silage)1، مالچ (mulch)2، و گلخانه تأثیر بسزایی در این پیشرفت داشته اند. استفاده از فیلم های کشاورزی در صنعت باغبانی وگلکاری بسیار حائز اهمیت شده است. این فیلم ها سبب حفاظت و ارتقاء کیفیت سیلاژ و افزایش متداوم محصول می شوند. استفاده از فیلم های گلخانه ای و فیلم های مالچ محافظ همچنین سبب توسعه زراعت بر حسب فصل و موقعیت مکانی شده است.
برای کسانی که در بازار کشاورزی هستند چالش های متعددی وجود دارد. از یک سو افزایش جمعیت و نیاز به مواد غذایی در حال افزایش می باشد، از سوی دیگر تعداد زمین های کشاورزی و مزارع در حال کاهش می باشد. در این میان فیلم های کشاورزی بی شک در افزایش بازده و تولید نقش چشم گیری دارند. اما آنچه که به عنوان یک نگرانی روزافزون مطرح می شود بازمانده و زائدات این فیلم هاست که سبب شده است مواد زیست تخریب پذیر و مواد قابل بازیافت و سیستم های بازیافت توجه زیادی را به خود جلب نمایند.
کنفرانس فیلم کشاورزی سال 2015 در زمینه بحث های مطرح شده در بالا، تحقیقات و یافته های کنونی و راهکار های سازنده برای مشکلات صنعت کشاورزی برگزار می شود. در این کنفرانس محققان، متخصصان ، تولید کنندگان صنعت تولید فیلم ، تولید کنندگان صنعت بازیافت فیلم به ارائه جدیدترین اطلاعات در صنعت کشاورزی می پردازند.
از جمله شرکت کنندگان در این کنفرانس شرکت ایتالیایی BANDERA سازنده ماشین آلات فیلم کشاورزی، فیلم مالچ، فیلم استرچ سیلو تا عرض 24 متر می باشد. این شرکت از جمله پیشتازان ماشین آلات اکستروژن در زمینه فیلم کشاورزی می باشد.
از دیگر شرکت کنندگان این کنفرانس شرکت ایتالیایی SOREMA می باشد که سازنده ماشین آلات بازیافت برای فیلم های کشاورزی و هم چنین بطری های PET و… می باشد.
علاقه مندان برای شرکت در این کنفرانس با شماره تلفن 021 88787883 تماس حاصل فرمایند.

1) سیلاژ از تخمیر ساقه و برگ های ذرت، جو و یا دیگر اضافه های مزرعه فرآوری می شود و خوراکی بی همتا برای دام است. با کمک تخمیر این خوراک به مدت طولانی تری نگهداری می شود و حاوی مواد سودمند انرژی زا برای تقویت دام است. فیلم سیلاژ برای محافظت از این محصول به کار می رود.
2) فیلم مالچ پوششی برای محافظت از خاک و گیاه در مقابل تبخیر آب و مواد ضدعفونی کننده، حذف یا کاهش رقابت گیاهان علفی رقیب، محافظت از گیاه در برابر آسیب باران،سله‌بندی، یخبندان، و فرسایش می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا