اخبار

هفتمین گزارش شیرازیان در خصوص وضعیت تعاونی

بسپار می نویسد، امیر منصور شیرازیان در گزارش جدید خود نوشته است و هر کس مسلمانی را در خرید یا فروش فریب دهد، از ما مسلمانان نیست و روز قیامت با یهودی­ها محشور خواهد شد؛ زیرا آنان بیش از همه ­ی خلق نسبت به مسلمانان خیانت می کنند

متن کامل گزارش وی که در وبلاگش منتشر شده است را بازنشر می کنیم

گزارش هفتم امیر منصور شیرازیان بازرس تعاونی پلاستیک تهران

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ لاَ تَأْکُلُواْ أَمْوَالَکُمْ بَیْنَکُمْ بِالْبَاطِلِ – سوره نساء آیه 29

ای کسانی که ایمان اورده اید اموال یکدیگر را به باطل و نامشروع نخوردید ..

گزارش هفتم امیر منصور شیرازیان بازرس تعاونی پلاستیک تهران

پیرو گزارش ششم در جلسه هئیت مدیره تعاونی روز شنبه 29/06/93 با حضور کلیه اعضاء هئیت مدیره محترم (که دو نفر آقایان محمد رضا حیدری و سلمان قنداق ساز که عدم حضور موجه داشتند) و مهمانان دعوت شده به جلسه مشتمل بر همکاران محترم تعاونی: 1- آقای هوبه فکر2- آقای حاج سیف علی پوراله وردی 3- آقای حجت مقدم 4 – آقای حاج محمد نعمانی 5-آقای حاج سید رحیم مقیمی رئیس محترم اتحادیه پلاستیک 6- و همچنین آقای محمد ملامحمد بازرس محترم علی البدل که بدون دعوت مطابق معمول سنواتی آمده بودند .

که البته به ایشان تذکر هم داده شد و ایشان (محمد ملا محمد ) توجیه کردند که در جلسه ما قبل که ایشان داد و بیداد کرده بودند و با فشار رآی گرفتیم همه گفته اند که بیا من جمله شما ( شیرازیان ) ، که البته اینکه (من خودم رآی داده باشم یادم نیامد) و همیشه این سؤال برایم مطرح بود که چرا ایشان هنوز هم که در انتخابات بعنوان علی البدل انتخاب شدن بازهم بدون دعوت به جلسات هئیت مدیره می آیند . بگذریم . !!!؟؟؟

جلسه راس ساعت 19:15 تشکیل گردید البته چند تن. از دوستان بدلیل اینکه خیلی دیر به ایشان اعلام جلسه شده بود نتوانستند در جلسه حضور پیدا کنند که قابل درک و پیش بینی بود که از تلاش ایشان هم سپاسگزاری میشود و اینجانب عمیقاً تشکر می نمایم و اما گزارش جلسه

شروع جلسه با گلایه های آقای رضا زاده شروع و در ادامه به جدل و گاهاً الفاظ غیر متعارف از طرف آقای رضازاده و جواب های درخور از طرف بازرس و حمایت بازرس توسط آقایان حاج محمد نعمانی و سید رحیم مقیمی و گاهاً آقای قاسمی و حفیظی میشد و با وجودی که در شروع جلسه توسط بازرس به سایر اعضاء محترم هیئت مدیره که در جلسه حضور داشتند درجهت حساسیت موضوع و اینکه نباید اعضاء محترم هیئت مدیره در این گونه جلسات ساکت و بی تفاوت باشند تذکر داده شد .

در طول جلسه و درگیری های لفظی توسط بعضی آقایان هئیت مدیره با بی تفاوتی و حتی حمایت از شخص بدهکار برگزار میگردید ولی از آنجائیکه حضور پیش کسوت بسیار عزیز و بسیار بزرگوار آقای عرفانی که همیشه موجب ثبات و آرامش در کلیه سطوح صنف و تعاونی بوده اند که خداوند به تمامی پیش کسوتان صنف طول عمر و سلامت عطا نماید . انشاالله که اگر نبودند این بزرگان و ذخیره های معنوی صنف به هیچ جای مناسبی نمی رسیدیم . درنهایت با پادرمیانی ها و تذکرات مثبت ایشان جلسه رو به آرامش و جناب رضازاده تسلیم حرف حق و حساب شدند که به پیوست موافقت نامه ضمیمه می باشد که در طی این موافقت نامه آقای نصرالله رضا زاده با تمام موارد آن منجمله تاریخ 24/04/94 که تاریخ چک پرداختی ایشان به تعاونی که در جلسه قبل منکر آن بودند گردن نهادند. که جای بسی امیدواری به وصول طلب تعاونی از ایشان می باشد.

درمورد ملک شمال ایشان هم قول کتبی دادند که چنانچه تا تاریخ 20/8/93 توسط وی به فروش نرسید در محل تعاونی حاضر گردد و ملزم به ارائه وکلالت فروش ملک مذبور به تعاونی جهت فروش( و یا واگذاری و یا هر امر که شرکت تعاونی صلاح بدانند) به قیمت هر متر مربع مفید 4.000.000 ریال ( چهارمیلیون ریال ) اقدام نماید که به نظر این حقیر قدم مثبتی از طرف آقای رضا زاده جهت بازگشت اعتبار تعاونی و شخص ایشان میباشد هرچند که نظر اینجانب ، گذاردن اصل سند ( به عنوان وثیقه ) نزد تعاونی بود که با پادرمیانی برخی از اعضاء اینجانب جهت همکاری با اعضاء شرکت کننده در جلسه و تصویب موافقت شد از اصرار خود موقتاً دست کشیدم و منتظر عمل آینده شخص بدهکار در آینده شدم .

ومن غشَّ مسلماً فی شراءٍ أو بیع فلیس مِنّا، و یحشریوم القیامه مع الیهود، لأنّهم أغشُّ الخلق للمسلمین؛

و هر کس مسلمانی را در خرید یا فروش فریب دهد، از ما مسلمانان نیست و روز قیامت با یهودی­ها محشور خواهد شد؛ زیرا آنان بیش از همه­ی خلق نسبت به مسلمانان خیانت می کنند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا