اخبار

هلدینگ خلیج فارس را نفتی‌ها خریداری کنند!

بسپار به نقل از ایلنا می نویسد، سهام هلدینگ خلیج فارس همانند دیگر شرکت‌های پتروشیمی یک سهام باارزش و سود آور است و خریداران سهام این شرکت بدون تردید در آینده از منافع خوبی برخوردار خواهند شد.
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: امیدواریم خریدار بلوک ١٧ درصدی هلدینگ خلیج فارس از مجموعه صنعت نفت باشد.
به گزارش ایلنا، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در باره عرضه سهام شرکت هلدینگ خلیج فارس اظهار کرد: امید است خریدار این هلدینگ از مجموعه صنعت نفت باشد تا بتواند با بدنه این صنعت هماهنگی داشته باشد.
عباس شعری مقدم افزود: امید است که خریدار تنها به دنبال سود و پول نبوده و منافع مالی فقط دلیل خرید هلدینگ نباشد و خریدار بلوک ١٧درصدی هلدینگ خلیج فارس نیروی انسانی، تولید و بدنه کار آمد صنعت پتروشیمی را مورد توجه قرار دهد.
امیدواریم خریدار هلدینگ خصولتی(کنایه از شبه دولتی‌ها) نباشد.
مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس نیز ابراز امیدواری کرد ه بود که خریدار بلوک ١٧ درصدی این شرکت از شرکتها و هلدینگ‌های فعال در صنعت نفت باشد.
مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس در آستانه واگذاری بلوک ١٧درصدی سهام این شرکت در بورس اظهار کرده بود: تجربه نشان داده است که شرکت‌های فعال در بخش نفت و گاز و یا هلدینگ‌های تخصصی عملکرد بهتری نسبت به شرکت‌أهای خصولتی(کنایه از شبه دولتی‌ها) در واگذاری‌های چند سال اخیر داشته‌اند و امید است که خریدار از خانواده صنعت نفت باشد.
عادل نژاد سلیم افزوده بود: این شرکت در بحث واگذاری هرچند انتقادهایی جدی به نحوه واگذاری‌ها دارد اما تابع قانون است.
وی ادامه داده بود: سهام هلدینگ خلیج فارس همانند دیگر شرکتهای پتروشیمی یک سهام باارزش و سود آور است و خریداران سهام این شرکت بدون تردید در آینده از منافع خوبی برخوردار خواهند بود.
بلوک ١٧ درصدی سهام هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس شامل ۴ میلیارد و ٢١۴ میلیون و ۶۴ هزار و ٣٧٠ سهم به قیمت تابلو بورس در روز عرضه(معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه) به اضافه ٣٠ درصد به شرط آن که از ٢٢ هزار و ٢۵١ ریال کمتر نباشد در روز ١١ اسفند در فرابورس عرضه خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا