اخبار

همایش اطلاعات کاربردی بازار بسته‌بندی منعطف در خاورمیانه

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، سخنرانان دعوت شده از شرکت‌های Johnson & Johnson و Almarai حضور خود را در همایش “اطلاعات کاربردی بازار بسته‌بندی منعطف در خاورمیانه” تایید کردند. این رویداد در تاریخ 9-7 ماه دسامبر سال 2015 میلادی در شهر دبی واقع در امارات متحده عربی برگزار خواهد شد. شروع همایش با ارائه مقالاتی از Charmaine Russell از شرکت AMIو Amar Carmody از شرکت Plattsدر خصوص چشم‌انداز بازار همراه خواهد بود.

استفاده از فیلم‌های تولید شده توسط صنایع پایین‌دستی پتروشیمی‌ در عربستان سعودی و امارات متحده عربی روندی صعودی به خود گرفته است. با این وجود، با افزایش نگرانی‌های مربوط به محیط‌زیست، نیاز به راه‌حل‌های دوست‌دار محیط‌زیست از اهمیت ویژه‌ای در این صنعت برخوردار شده است.
در بخشی دیگر از این همایش به بررسی آخرین قوانین وضع شده در خصوص بسته‌بندی‌های در تماس با مواد غذایی پرداخته خواهد شد.
شرکت Flexible Industrial Packages در مورد تغییرات صنعت بسته‌بندی در خاورمیانه به بحث و بررسی خواهد پرداخت. در انتهای این بحث، تجزیه و تحلیل دقیق در حوزه بسته‌بندی‌های منعطف در منطقه خاورمیانه توسط Andrew Reynolds از شرکت AMI ارائه خواهد شد.
شرکت‌حاضر در این همایش عبارتند از:
Wells Plastics, Reliance Industries, Reifenhauser, Nordson EDI, Toyo Ink, Nippon Gohsei.
برای مشاهده برنامه کامل این همایش می‌توان به تارنمای www.amiconferences.comمراجعه نمود. حامیان مالی این همایش شرکت‌هایDow، Borouge و ExxonMobil می‌باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا