اخبار

همکاری برای تجاری سازی رزین سیلان فاقد ایزوسیانات

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Hexion اعلام کرد که قصد دارد با همکاری شرکت لهستانی D&R Dispersions and Resins رزین های VeoVa Silane را در مقیاس تجاری تولید نماید.

بنابراین دسترسی مستقیم فرمول نویسان و تولید کنندگان رنگ به این فناوری بی همتا فراهم خواهد شد. سامانه VeoVa Silane فاقد ایزوسیانات بوده و تعادل خوبی بین سختی و انعطاف پذیری و همچنین بین سرعت سخت شدن و طول عمر مفید اختلاط (pot life) ایجاد می کند. فناوری پتنت شده VeoVa Silane شرکت Hexion قادر می سازد تا بتوان رزین های سخت شونده با رطوبت با عملکرد بالا و اقتصادی تولید کرد. استفاده از منومر های اقتصادی وینیل سیلان منجر به تولید پوشش های اقتصادی در مقایسه با فناوری های اکریلیک – پلی سیلوکسان و اپوکسی – پلی سیلوکسان می شود. با استفاده از بایندر های VeoVa Silane می توان پوشش های حفاظتی با عملکرد بالا جهت بسیاری از بازار ها شامل پوشش های دریایی ، حفاظتی و پوشش های چوب تولید کرد. از آنجا که Hexion فقط منومر ها را تامین می کند همکاری با D&R Dispersions and Resins باعث می شود تا تولیدکنندگان رنگ بتوانند به این فناوری بی همتا دسترسی مستقیم داشته باشند. ترکیب منحصر به فرد عملکرد بالا ، سخت شدن سریع و فقدان ایزوسیانات مشتریان را به استفاده از این فناوری جدید تشویق می کند.

به گفته Arkadiusz Kowalszyk نایب رئیس D&R Dispersions and Resins ، این فناوری جدید و بی همتا یک پیشرفت واقعی در صنایع رزین می باشد و D&R Dispersions and Resins افتخار می کند که بتواند با همکاری Hexion این رزین را در اختیار صنایع پوشش ها قرار دهد. D&R Dispersions and Resins همواره به دنبال منومر های جایگزین بوده و این همکاری منجر به تولید بایندر های جدید با عملکرد بالا خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا