اخبار

هیوندای کره جنوبی در پتروشیمی ایران سرمایه گذاری می کند

بسپار می نویسد، شرکت هیوندای کره جنوبی به دنبال مذاکره با ایران برای سرمایه گذاری در پروژه های پتروشیمی کشور است.

به گزارش ایرنا، شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد: پس از شرکت های غربی، درحال حاضر شرکت هیوندای کره جنوبی به دنبال مذاکره با ایران برای سرمایه گذاری در پروژه های پتروشیمی کشور است.
آذربایجان نیوز گزارش داده است: پس از بهبود روابط ایران با کشورهای خارجی و به نتیجه رسیدن توافق هسته ای ایران و لغو تحریم ها، شرکت های آسیایی نیز برای سرمایه گذاری و مشارکت در صنایع ایران تلاش می کنند. صنعت پتروشیمی یکی از جذاب ترین آنان است که از سرمایه گذاری در آن بیشتر استقبال می شود.
شرکت کره ای هیوندای پس از شرکتهای بزرگ جهانی مثل لینده آلمان، باسف و رویال اچ شل، آخرین شرکتی است که برای مشارکت در برنامه های ایران در زمینه تولید و توسعه محصولات پتروشیمی ابراز علاقمندی کرده است.
محمدحسین پیوندی معاون شرکت ملی صنایع پتروشیمی چندی پیش گفت: شرکت های بزرگ جهانی که در گذشته با ایران همکاری داشته اند حضور خود را برای توسعه صنعت پتروشیمی ایران تمدید کرده اند.
وی اظهار داشت: مقامات شرکت های اروپایی و آسیایی بارها بطور رسمی برای داشتن سهمی در پروژه های توسعه ای ایران در چند ماه گذشته برنامه های کاربردی ارائه و نمایندگان شرکتهای تجاری برای رسیدن به خواسته خود بارها به تهران سفر کرده یا برای افتتاح نمایندگی دائمی خود در کشور اقدام کرده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا