اخبار

واکنش ها به تغییر زمان برگزاری ایران پلاست ادامه دارد/ محمدتقی غیاثی: ایران پلاست را هر دو سال یکبار برگزار کنید، نه زودتر!

ایران پلاست را هر دو سال یکبار برگزار کنید
ضعف تحقیق و توسعه در اقتصاد تحریمی ایران مانع از برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در بازه ای کمتر از دو سال یک بار است و در صورت روی آوردن به سمت برگزاری این نمایشگاه به صورت یکسال یا یکسال ونیم یک بار، بدون تردید ضمن بی اثر شدن همین نتایج مختصر، با بازار کسب و کار عده ای نمایشگاه گردان مواجه خواهیم شد.

همانطور که همه می دانند نمایشگاه k در دوسلدورف آلمان هرسه سال و نمایشگاه میلان پلاست و ایران پلاست هر دوسال یک بار برگزار می شود. محصول تحقیق و توسعه در صنایع پلاستیک دنیا نشان می دهد این نمایشگاه می بایست با بازه زمانی بیش از دوسال برگزار شود. حال علیرغم ضعف تحقیق و توسعه در صنعت پلاستیک ایران وهمزمانی با تحریمها، نمی توان انتظار یک نوآوری تولیدی در صنایع پلاستیک ایرا نرا داشت.

کوتاه کردن زمان این نمایشگاه موجب بی هدفی و آزردگی سرمایه تولیدکننده خواهد شد مگر آنکه با این عمل هدفی دیگر مانند بنگاهداری به جای نمایشگاه داری را داشته باشیم.

آنچه بعد از دوره زمانی مطلوب باید توجه کرد تبلیغات، نظم، دعوتهای حساب شده و رونق بخشی به صنعت مهم است که امید دارم این نکته مد نظر برگزار کنندگان نمایشگاه ایران پلاست قرار گیرد.

لذا می بایست بازه زمانی دو ساله حفظ شود و به جای دستکاری زمان برگزاری، به فکر ارتقای کیفیت و دعوت میهمانان و بازرگانان خارجی برای بازدید از این نمایشگاه باشیم.

محمد تقی غیاثی
مدیرعامل کیمیاران
۱۴تیرماه ۱۳۹۴

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا