اخبار

پتروشیمی بندرامام پنج ستاره شد

بسپار به نقل از نیپنا می نویسد، در آیین پایانی دومین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی‏ در بخش مجتمع های تولیدی‏ و شرکت های خدماتی و پشتیبانی شرکت پتروشیمی بندرامام موفق به کسب تقدیر نامه پنج ستاره شد.
در این بخش پتروشیمی رازی و پتروشیمی جم تقدیرنامه ۴ ستاره و مجتمع های پتروشیمی مبین‏‏‏‎، پارس،‏ شیراز‏، مارون، نوری، خراسان، تندگویان و آریاساسول هم موفق به کسب تقدیرنامه ۳ ستاره شدند.
در این بخش مجتمع‌های پتروشیمی امیرکبیر، فجر، بوعلی‌سینا، مهر و خوزستان و شرکت های پازارگاد و بازرگانی بین المللی و سازمان منطقه ویژه اقتصادی تقدیرنامه دو ستاره دریافت کردند.
علاوه براین شرکت های راهبران پتروشیمی ‏، پایانه ها و مخازن، عملیات غیرصنعتی ماهشهر، رهاوران فنون و مجتمع‌های عملیات غیرصنعتی آبادان‏،‌ مروارید، کرمانشاه و لاله هم موفق به کسب گوهی تعهد به تعالی شدند.
در این بخش شرکت اسپک توانست گوهی حضور در دومین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی را دریافت کند.
در بخش طرح های پتروشیمی هم طرح توسعه فجر توانست به عنوان تنها شرکت حاضر در این ارزیابی تندیس بلورین تعالی را دریافت کند.
در این بخش، ‏تقدیرنامه ۵ ستاره‏ به شرکت جم کاران صنعت و تقدیرنامه ۴ ستاره به پتروشیمی اروند و طرح NF3 بندرامام اهدا شد.‌ همچنین پتروشیمی دماوند و پتروشیمی لردگان توانستند تقدیرنامه های ۲ و ۳ ستاره را دریافت کنند.
طرح های پتروشیمی پردیس، زنجان، پلیمر کرمانشاه و گلستان هم گواهی حضور دریافت کردند.
در این مراسم از پتروشیمی مارون به عنوان میزبان این دوره جشنواره و پتروشیمی خلیج فارس و شرکت مدیریت توسعه به عنوان حامیان اصلی جشنواره قدردانی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا