اخبار

پتروشیمی های ماهشهر به مدار تولید بازگشتند

بسپار به نقل از شانا می نویسد، مجتمع های پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر که به علت نشت گاز از خط لوله انتقال خوراک فعالیتشان متوقف شده بود از ظهر امروز تولید خود را از سرگرفتند.
تولید مجتمع های پتروشیمی واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر که به علت نشت گاز از خط لوله انتقال خوراک متوقف شده بود پیش از ظهر امروز از سرگرفته شد.

این گزارش می افزاید: از ساعت ١٠,٣٠دقیقه صبح امروز جریان گاز به حالت عادی خود برگشت و ارسال خوراک به مجتمع های پتروشیمی واقع در ماهشهر آغاز شد.

برپایه این گزارش، حدود ٤٨ ساعت طول خواهد کشید تا تمام مجتمع ها تولیدشان به حالت عادی برگشته و روند تولید با تمام ظرفیت محقق شود.

به گزارش خبرنگار شانا، از ساعت ١٨:٣٠ روز گذشته (دوشنبه ٣٠ دی) به علت نشتی خط انتقال گاز ٣ اینچ به منطقه ویژه، مجتمع‌های پتروشیمی تولید خود را متوقف کرده بودند.

این گزارش می افزاید: شرکت ملی گاز همراه با کارشناسان منطقه ویژه ماقتصادی ماهشهر از شامگاه دیروز مشغول برطرف کردن نشتی و رفع عیب در این خط لوله بودند و در ساعت ٥ صبح خط لوله به طور کامل تخلیه شد.

آخرین گزارش ها از ماهشهر بیانگر این نکته است که ایجاد مشکل در اتصالات خط لوله ٣ اینچ بین امیدیه و اهواز و در ٦٥ کیلومتری ماهشهر علت این حادثه بوده است.

همچنین با تلاش شرکت ملی گاز و منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر، مشترکان خانگی همچنان از گاز استفاده می کنند و مشکلی در زمینه تامین گاز آنها وجود ندارد و شرکت های پتروشیمی نیز آمادگی خود را برای هرگونه کمکی اعلام کرده بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا