اخبار

پنج طرح برتر در حوزه کامپوزیت های پلیمری به سرمایه گذاران معرفی شدند

بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، پنج طرح برتر از میان طرح‌های شرکت‌کننده در “چالش بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو” برای جذب سرمایه گذار در فن بازار نانوکامپوزیت‌های پلیمری ارائه شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، پس از رقابت تنگاتنگ میان ۴۴ طرح فناورانه سرانجام انتخاب پنج طرح نهایی در فن‌بازار نانوکامپوزیت های پلیمری به سرمایه‌گذاران معرفی شدند.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به‌منظور حمایت از این طرح‌ها، با برگزاری رقابت‌ها و رویدادهایی از جمله چالش‌های فناوری و نوآوری، سعی دارد بستری مناسب برای رقابت نوآوران و معرفی ایده‌های آنان به سرمایه‌گذاران فراهم آورد. در این راستا، کارگزار چالش نوآوری و فناوری (آی‌چلنج) اقدام به برگزاری رقابتی با عنوان «بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو» کرده است.

فیلم‌های بسته‌بندی مواد غذایی، مکمل مستربچ‌های پایدارکننده UVبرای پوشش‌های گلخانه‌ای، ورق پلیمری شفاف با خاصیت ضد UV از ضایعات پلیمری، افزودنی بازدارنده (تاخیرانداز) شعله غیر هالوژنه، پوشش سفالی سقف شیبدار نانوکامپوزیتی از جمله طرح هایی بودند که در این فن بازار ارائه شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا