اخبار

پودر های پلیمری جدید برای صنایع چسب و پوشش در Paint Istanbul 2018 معرفی شد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر  WACKER در نمایشگاه Paint Istanbul 2018 پودر های پلیمری دیسپرس شونده در آب خود را معرفی کرد. VINNAPAS 4240N یک محصول جدید است که دارای تعادل خوبی بین انعطاف پذیری و استحکام چسبندگی کششی می باشد. این پودر که بر پایه وینیل استات – اتیلن (VAE) می باشد برای کاربرد بر روی دیوار شامل چسب ها و پلاستر های نهایی مناسب است.

 WACKER در Paint Istanbul محصولات PRIMIS SAF 9000/9001 ، SILRES BS710 و SILRES BS6920 را نیز جهت کاربرد های آسان تمیز شونده به نمایش گذاشت. Paint Istanbul در تاریخ ۲۲ تا ۲۴ ماه March در Istanbul برگزار شد. WACKER با معرفی VINNAPAS 4240N محصولات پلیمر های پودری خود را توسعه داده است. این محصول دارای انعطاف پذیری بالا و خواص چسبندگی عالی است. نسبت بالای اتیلن در زنجیر پلیمری باعث می شود که VINNAPAS 4240N دارای دمای انتقال شیشه ای (Tg) پایینی باشد. بنابراین دارای خواص خوب پر کردن ترک ها می باشد و انعطاف پذیری مورتار های معدنی را بهبود می دهد. استفاده از این محصول راه حل مناسبی برای مقابله با تنش های ناشی از تغییرات دمایی ، آب و هوا ، جمع شدگی مواد ساختمانی یا نوسانات می باشد.

 این پودر پلیمری منعطف دارای مقاومت خوبی در برابر ضربه است. مقاومت در برابر ضربه یکی از پارامتر های مهم در مورتار های مورد استفاده در سامانه های کامپوزیتی عایق حرارتی است. VINNAPAS 4240N علاوه بر افزایش پیوستگی محصول نهایی ، چسبندگی به سطوح آلی و معدنی را نیز بهبود می دهد. استفاده از این محصول در چسب باعث ایجاد چسبندگی بین پنل های EPS و مصالح ساختمانی در سامانه های کامپوزیتی عایق حرارتی می شود. در پلاستر های ضخیم مثل پلاستر های عایق حرارتی پیوستگی بیشتر باعث بهبود خواص مکانیکی می شود. VINNAPAS 4240N می تواند به آسانی با سایر بایندر های پلیمری مخلوط شود. WACKER محصول PRIMIS SAF 9000 dispersion را نیز به نمایش گذاشت. این محصول یک ترکیب ویژه است که هم آبگریز است و هم چربی گریز؛ بنابراین سطح دیوار را در برابر انواع مختلف لکه ها (شامل قهوه و مداد رنگی) مقاوم می سازد. 

PRIMIS SAF 9000 dispersion می تواند جهت فرموله کردن رنگ های ساختمانی درونگاهی آسان تمیز شونده که در برابر انواع لکه ها شامل چای ، قهوه ، رژ لب ، سس و مداد های رنگی مقاوم می باشند ، استفاده شود. افزودن ۱۰ تا ۲۰ درصد از این دیسپرسیون نسبت به بایندر اصلی باعث می شود رنگ به آسانی بوسیله اسفنج قابل تمیز شدن باشد. این دیسپرسیون blocking resistance را در رنگ ها افزایش می دهد.

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا