اخبار

پوششی که دیوار خانه یا محل کار شما را به وایت برد تبدیل می کند!

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت Benjamin Moore محصول جدیدی به نام Notable Dry Erase Paint معرفی کرده است. این محصول یک پوشش آسان تمیز شونده می باشد که تقریبا هر سطحی را می تواند به وایت بورد تبدیل کند. نوشته ها به آسانی و با یک پارچه خشک از سطح پاک می شوند. 

این پوشش جدید یک پوشش دو جزئی دوستدار کاربر می باشد و فاقد ایزوسیانات می باشد. این پوشش با گذشت زمان دچار زرد شوندگی نمی شود. همچنین پس از پاک کردن کمترین اثر و نشانه ای باقی نمی ماند. 

این پوشش دارای عملکرد عالی و طول عمر مفید اختلاط (pot life) طولانی می باشد ( ۴ ساعت). این زمان برای رنگ های مشابه موجود در بازار یک ساعت است. به گفته Mary Louise Rubin فضاهای کاری امروزه متحول شده اند طوری که اجازه خلاقیت را به افراد می دهند. Notable Dry Erase Paint بطور ویژه برای برآورده کردن نیاز های در حال رشد مکان های کاری پیشرفته توسعه داده شده است. Notable برای کار های حرفه ای جهت فضا های داخلی تجاری یا مسکونی مثل ساختمان های اداری، مدارس، دانشگاهها و منازل پیشنهاد می شود. این رنگ برای محدوده گسترده ای از سطوح شامل دیوار های رنگ شده، چوب، شیش، فلز و لمینیت مناسب می باشد. Notable تقریبا بر روی هر سطحی قابل اعمال می باشد. این پوشش پس از ۷ روز بطور کامل خشک می شود و قابل استفاده می باشد. این محصول در فام سفید و حالت شفاف ارائه می گردد و دارای ۱۰ سال warranty است. این پوشش دارای VOC پایین (کمتر از g/l ۱۵۰) می باشد و دارای جامد حجمی بالایی (۸۶ درصد) می باشد. Notable یک پوشش دو جزئی بر پایه سامانه هیبریدی اپوکسی سیلیکون می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا