اخبار

پیش بینی رشد ۱۱/۴ درصدی بازار فوم‌های PP در ۴ سال آینده

بسپار می نویسد، در حال حاضر ارزش جهانی فوم های انبساط یافته ی پلی پروپیلن (EPP) 573 میلیون دلار آمریکا می باشد. پیش بینی‌ها و محاسبات اقتصادی نشان می دهد ارزش این محصولات بسپاری تا سال ۲۰۱۹ به ۱۲۲۵ میلیون دلار آمریکا رسیده که این مساله طبق محاسبات CAGR به معنای رشدی معادل ۱۱/۴ درصد از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۹ می باشد. طبق تحقیقات انجام شده توسط MarketsandMarkets نیاز شدید صنایعی نظیر بسته بندی، مبلمان و تخت خواب، ساخت و ساز ساختمانی و خودروسازی منجر به رشد مصرف EPP شده و خواهد شد. انواع مختلف فوم های EPP در حال نفوذ به بخش های مختلف صنعت می باشند. هریک از این انواع طبق روش خاص و کاربرد مورد استفاده مشخصه های گوناگونی را دارا می باشند.
بخش های مختلف دنیا بسته به نیازهای مختص خود، به نوع به خصوصی از هریک از این فوم ها نیازمند می باشند. به عنوان مثال کشورهای آسیا و اقیانوسیه برای کاربردهای خودروسازی و بسته بندی منجر به رشد این صنعت شده اند. پیش بینی می شود کشورهای آسیا و اقیانوسیه و آمریکای شمالی رشد چشمگیری را نسبت به سایر مناطق دنیا بین سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ نشان داده و موجب ثبات اقتصادی این صنعت شوند.
تحقیق و توسعه (Research and development یا R&D) در این صنعت نقشی بسیار کلیدی دارد. به دلیل ظهور نیازهای جدید در محصولات مختلف، شرکت های سازنده به فکر بهبود خواص این محصولات می‌باشند. در بین انواع فوم های موجود، فوم پلی پروپیلن از لحاظ مصرف، درآمد، قیمت بهینه و عملکرد مناسب، سرآمد می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا