اخبار

پیش بینی رشد 10 درصدی در بسته بندی مواد غذایی مبتنی بر نانوفناوری

بسپار می نویسد، محصولات بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو با استفاده از نانومواد مهندسی شده‌، به دنبال بهبود ایمنی و کیفیت مواد غذایی هستند.
شرکت ریپورت بایر (Reportbuyer) گزارش تحقیقاتی جدیدی با عنوان « بازار جهانی بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو 2018-2014» منتشر کرده است.
محصولات بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو با استفاده از نانومواد مهندسی شده‌ای نظیر نانوپوشش‌ها و فیلم‌های بسته‌بندی مبتنی بر نانوکامپوزیت‌ها، به دنبال بهبود ایمنی و کیفیت مواد غذایی هستند. فناوری‌های قابل‌کنترل، هوشمند و فعال، از جمله انواع اصلی فناوری‌های بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو هستند.
بر اساس گزارش جدید، پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو، در دوره زمانی 2018-2013 با نرخ رشد ترکیبی ناخالص سالیانه 10.48 درصد افزایش یابد. برخی از محورهای اصلی گزارش جدید عبارتند از:
• پوشش‌ دادن سناریوهای کنونی و آینده رشد بازار جهانی بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو در دوره زمانی 2018-2014
• عرضه‌کنندگان اصلی مواد بسته‌بندی غذا و نوشیدنی‌های فناوری‌نانو
• محاسبه اندازه بازار
• درآمدهای حاصل از فروش راهکارهای بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو
این گزارش با اتکا بر تجزیه و تحلیل عمیق بازار و دیدگاه‌های کارشناسان صنعت تهیه شده است. بر اساس گزارش فوق، شرکت‌هایی نظیر بایر، آمکور، هانی‌ول، دانافلکس نانو و تتراپاک اینترنشنال از جمله عرضه‌کنندگان مطرح بسته‌بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مبتنی بر فناوری‌ نانو هستند.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی زیر مراجعه نمایند.
http://www.reportbuyer.com

منبع: ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا