اخبار

پیش ثبت نام نمایشگاه ایران پلاست دو روز دیگر به پایان می رسد

بسپار می نویسد، متقاضیان شرکت در هشتمین نمایشگاه ایران پلاست تا پایان وقت اداری دوشنبه 27 شهریور برای پیش ثبت نام فرصت دارند.
علی شالباف مدیر اجرایی نمایشگاه ایران پلاست 2012 با اعلام این خبر به ستاد خبری نمایشگاه گفت: با اتمام مرحله اول ثبت نام در تاریخ مذکور، فاز دوم ثبت نام آغاز خواهد شد. در این فاز که از تاریخ اول مهرماه به مدت پنج روز ادامه دارد، برای همه ثبت نام کنندگان شناسه و کلمه عبور جدید ارسال خواهد شد. متقاضیان موظف هستند در این فاصله با کنترل شناسه و کلمه عبور، از صحت امکان ورود به سایت اطمینان یافته و هر گونه مشکلی را با ستاد برگزاری در میان بگذارند.

به گفته شالباف، ثبت نام و جانمایی شرکت ها از ساعت 9 صبح روز 10 مهرماه آغاز خواهد شد. متقاضیان باید با ورود به سایت و رویت نقشه سالن ها، به انتخاب غرفه مورد نظر در سالن های تعیین شده بر اساس گروه کالایی اقدام نمایند. ثبت نام کنندگان حداکثر 72 ساعت فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه ثبت نام اقدام و اصل فیش واریزی را به ستاد برگزاری نمایشگاه ارسال کنند، در غیر اینصورت رزرو انجام شده به صورت خودکار حذف خواهد شد.

مجری نمایشگاه ایران پلاست افزود: تا پیش از آغاز ثبت نام، سالن های نمایشگاهی بر اساس گروه های کالایی اعلام و به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا