اخبار

پیگیری یک شکایت از اتحادیه تولید و فروشندگان پلاستیک شهر ری توسط بسپار

بسپار می نویسد، یکی از اعضای اتحادیه تولید و فروشندگان پلاستیک شهر ری در تماس با بسپار گفت:در حال حاضر مدت 2 سال است که اتحادیه تولید و فروشندگان شهر ری از اعضای عضو بابت واگذاری زمین در شهرک صنفی-تولیدی “غدیر ری” ثبت نام کرده و بیش از 50% مبلغ قرارداد را هم از پیش گرفته است، اما متاسفانه تاکنون هیچ گونه شفاف سازی از طرف هیئت مدیره صورت نگرفته است و وقتی هم از هیئت مدیره پیگیری می شود می گویند هرکس ناراضی است پولش را پس بگیرد! چرا زمینی را که هنوز مجوزاش گرفته نشده است اقدام به ثبت نام کرده اند؟ چه کسی پاسخ گوی زیان تولیدکنندگان است؟
به دنبال انعکاس این شکایت، خبرنگار بسپار در تماسی با آقای ابن علی مورد را مطرح کرد. توضیحات وی عینا در ادامه آمده است.
عباس ابن علی، مدیر اتحادیه، در پاسخ به این خبر طی گفت و گوی تلفنی با بسپار، اظهار کرد: رئیس جمهور و فرماندار که عوض شد ما مشکل داشتیم. 2 ماهی استانداری برای ما مشکل ایجاد کرده بود. اما الان برای این زمین مجوز گرفتیم و داریم سند می زنیم و انشاءالله برای 22 بهمن امسال کلنگ آن توسط فرماندار زده می شود. الان هیچ مشکلی نداریم و همه کارهایش را زیر نظر فرمانداری و اداره صنعت و معدن داریم انجام می دهیم. هر کس انصراف داده پولش را دادیم و نگفتیم که پولش را نمی دهیم. هر کسی هم که پولش را گرفته، در زمانی که زمین را گرفتیم و فاز 2 را شروع کردیم اولویت با آنها است. مصمم هستیم که حقی از کسی ضایع نشود. چون اینجا اتحادیه است و زیر نظر اداره بازرگانی تاسیس شده است. زمانی که فاز 2 راه بیافتد با اعضایی که عضو هستند و انصراف داده اند تماس می گیریم و حقوقشان محفوظ است.
وی افزود: ما اشتیاق داریم که کمک کنیم و شب و روزمان را گذاشتیم و هدفمان چراغ روشن کردن است. اینکه به مستاجرها کمک کنیم و صنف را ساماندهی کنیم. با پولی که آنها داده اند، ما زمین خریدیم و پول را سپرده نکردیم. زمانی ما می توانیم سود بدهیم که کار انجام شود. ما زمین به آنها فروختیم، برای مثال 1000 متر 125 هزار تومان، اما برای خودمان 300 هزار تومان تمام می شود. یعنی چیزی هم باید روی آن بگذاریم برای برق، آب، آسفالت، جدول کشی و غیره. ما قیمتی گذاشتیم که خودمان هم در آن مانده ایم. اما چون تعهد داریم، اگر هم شرکت ضرر بکند، باید این کار را انجام دهیم. من خودم مسئول اتحادیه هستم و 31 سال است که هدفمان چراغ روشن کردن بوده و آن کسانی هم که انصراف دادند، اولویت دارند و زمانی که فاز 2 راه بیافتد، ما در خدمتشان هستیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا